Pijana matka na oczach dzieci urządziła horror. Wstrząsające sceny w polskim mieście

Pijana matka na oczach dzieci urządziła horror. Wstrząsające sceny w polskim mieście Źródło: o2.pl

Pijana kobieta zupełnie nie zwracała uwagi, że na wszystko patrzą jej własne dzieci. Urządziła istny horror, który wręcz nie mieści się w głowie. Nieprawdopodobne doniesienia z polskiego miasta.

Kobieta dopuściła się możliwie najgorszego czynu, a całe zdarzenie obserwowały jej dzieci. Chwilę później na miejsce zostały wezwane odpowiednie służby, które natychmiast zajęły się pijaną matką. Trwa postępowanie, które pozwoli zadecydować o jej dalszych losach. Lokalna społeczność jest wstrząśnięta myślą, że sąsiadka, którą znali od długiego czasu, mogła zrobić coś tak okropnego. 

Pijana kobieta urządziła piekło na oczach dzieci 

Jak podaje o2.pl, powołując się na wcześniejsze doniesienia Faktu, sceny rodem z najgorszego horroru rozegrały się na jednym z bydgoskich osiedli. Przebywająca w mieszkaniu kobieta, będąc pod wpływem alkoholu, zaczęła znęcać się nad swoim psem. Na wszystko patrzyły jej córeczki. Sylwia G. najpierw z całej siły dusiła zwierzę, które piszczało z bólu, a później zrzuciła je z 10. piętra.

- Słychać było skomlenie, krzyki i straszny huk - relacjonowali sąsiedzi w rozmowie z Faktem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po makabrycznym zdarzeniu, którego niestety psiak nie przeżył, zawiadomiono policję. W międzyczasie kobieta zbiegła na dół, gdzie leżało zwierzę i wykrzykiwała, że jeszcze żyje. Pupil jednak spadł na grzbiet i nie miał żadnych szans. Gdy funkcjonariusze zjawili się na miejscu poddali Sylwię G. badaniu alkomatem, który wykazał 2 promile alkoholu. Matka była tak pijana, że ledwo mówiła. Natychmiast została zatrzymana i odprowadzona na komisariat.

- Była tak pijana, że trudno ją było zrozumieć. Od razu zbiegła na dół, płakała i krzyczała, że pies żyje, ale to było tylko ostatnie westchnienie. Kajtek spadł na grzbiet i skonał - opowiadał dla Faktu jeden z sąsiadów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już od jutra w życie wchodzi nowy przepis. Tysiące Polaków niespodziewanie dostanie kartę

2. Chciała nauczyć go pływać. Matka wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody

O2.pl podaje, że przeciwko kobiecie toczy się postępowanie. Usłyszała zarzut zabicia psa ze szczególnym okrucieństwem, za co, choć nie przyznaje się do winy, grozi jej do 5 lat więzienia. Do sądu zostanie również skierowany wniosek o odebranie jej praw rodzicielskich do córek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  2. Zbigniew Boniek podgrzał atmosferę po wyborach. Prezes PZPN zakpił z milionów wyborców
  3. Niebywałe, co zrobił Kononowicz. Doszło do starcia z dziennikarzem TVP, konieczna interwencja policji
  4. Pokazała paragon za filet, frytki, surówkę i napój. Suma zwala z nóg
  5. GUS podał zatrważające dane. Wzrost cen w czerwcu przyprawia o zawrót głowy
  6. Andrzej Duda złożył obietnicę. Chce dać Polakom ogromne pieniądze, znamy kwotę

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News