Media dotarły do kobiety, która wszystko usłyszała. Chwilę później ojciec Kapcerka zaczął krzyczeć wniebogłosy

Media dotarły do kobiety, która wszystko usłyszała. Chwilę później ojciec Kapcerka zaczął krzyczeć wniebogłosy Źródło: .

Kobieta opowiedziała dziennikarzom o tym, co usłyszała podczas pobytu na działce, jej słowa są niepokojące. Chwilę później ojciec zaginionego Kacperka zaczął krzyczeć. Chłopiec przepadł bez śladu, to już 4 dzień poszukiwań 3,5-latka, który zaginął na terenie ogródków działkowych w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku.

Kobieta dopiero po chwili połączyła fakty, jej słowa potwierdzają najbardziej prawdopodobny scenariusz, którego wszyscy się obawiają. Wciąż trwają poszukiwania 3,5-letniego Kacperka, który zaginął w poniedziałek 27 kwietnia 2020 roku. Chłopiec przebywał na działce pod opieką ojca, mężczyzna twierdzi, że nie ma pojęcia, gdzie może znajdować się dziecko.

Kobieta usłyszała niepokojące dźwięki, po chwili ojciec zaginionego Kacperka zaczął krzyczeć

W czwartek 30 kwietnia rozpoczął się kolejny dzień intensywnych poszukiwań Kacperka Błażejowskiego z Nowogrodźca, który zaginął na początku tygodnia. Chłopiec przebywał na działce pod opieką swojego ojca, mężczyzna twierdzi, że w pewnym momencie dziecko po prostu zniknęło mu z oczu. Policja zatrzymała tatę 3,5-latka, był pod wpływem alkoholu. Prokuratura postawiła mu zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.

Chłopiec przepadł bez śladu, a dotychczasowe działania poszukiwawcze nie przyniosły rezultatu. Według najbardziej prawdopodobnej wersji wydarzeń, chłopiec pod nieuwagę ojca oddalił się z działki, wpadł do płynącej nieopodal rzeki Kwisy i utonął. Wersję tę potwierdzałyby zeznania kobiety, jakich udzieliła w rozmowie z Wirtualną Polską. W tamtej chwili kobieta przebywała akurat na swojej działce.

- W poniedziałek byłam na działce, parę metrów od brzegu. Nagle usłyszałam plusk. A zaraz drugi. Pomyślałam sobie, że to bobry, bo mamy ich tu trochę, budują tamy. Po chwili jednak usłyszałam jakieś krzyki. To ojciec biegał, wolał "Kacper!". Wtedy połączyłam fakty, że to mógł być ten plusk - powiedziała kobieta w rozmowie z dziennikarzami WP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta usłyszała plusk nad rzeką. Później połączyła fakty

Służby do tej pory nie wpadły na żaden ślad zaginionego dziecka, trwają poszukiwania na terenach działkowych, wzdłuż linii brzegowej rzeki oraz w wodzie. Do lokalnych służb dołączyli specjalnie przeszkoleni płetwonurkowie oraz jednostki specjalne, jednak nadzieja na odnalezienie żywego chłopca maleje z każdą godziną.

Dzisiaj grzeje: 1. Policja oficjalnie przekazała smutną wiadomość. Wiadomo, co mogło stać się z Kacperkiem

2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęciach

– Na miejscu jest około dwustu osób. Trwa wymiana służb biorących udział w akcji. Planowane jest przeszukanie terenu, gdzie był widziany chłopiec, a potem zwiększanie obszaru poszukiwań. W akcji wykorzystano psy. Dziś ponownie zostanie użyty także dron, a do rzeki zejdą płetwonurkowie – relacjonowała dotychczasowy przebieg poszukiwań Anna Kublik-Rościszewska, rzeczniczka prasowa policji w Bolesławcu w rozmowie z "Faktem".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendę
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Najlepsze na świecie ciasto "skubaniec" zrobisz w 30 minut. Jest kruche, z bezą i owocami

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News