Mieszkańcy ujawniają prawdę o zmarłej 32-latce. Miała bardzo nietypowy objaw

Mieszkańcy ujawniają prawdę o zmarłej 32-latce. Miała bardzo nietypowy objaw Źródło: Zdjęcie ilustracyjne /Unsplash.com

32-letnia kobieta, która zmarła miała bardzo nietypowy objaw. Wszystko zostało ujawnione przez mieszkańców jej rodzinnej wsi. Prawda może wywołać niepokój. Na co uskarżała się przed śmiercią?

Kobieta, która zmarła, miała zaledwie 32-lata. Zdiagnozowano u niej chorobę, którą wywołuje koronawirus. Jednak jeden z objawów był wyjątkowo nietypowy dla tej przypadłości. Wszystko wyszło na jaw dzięki mieszkańcom wsi, z której pochodziła.

Diagnozą był koronawirus. Jeden z objawów może szokować

Kobieta, u której został wykryty koronawirus jest uznawana za najmłodszą ofiarę pandemii w Polsce. Wiadomość o śmierci 32-latki wstrząsnęła lokalną społecznością. "Super Express" przekazał informacje, które udało się pozyskać od mieszkańców jej rodzinnej wsi. Wskazali oni objaw, który może wywołać spory niepokój. Nie był ona typowy dla choroby spowodowanej infekcją.

Zmarła kobieta pochodziła ze wsi na Podkarpaciu. Mieszkańcy podkreślają, że była jedyną chorą z okolicy. Nie zaraziła nawet swojej rodziny. Kobieta dopiero co wróciła z terapii odchudzającej i nic początkowo nie zapowiadało tragedii, która miała nadejść. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta miała nietypowy objaw choroby

Mieszkańcy podkarpackiej wsi donoszą, że kobieta wróciła z miasta i następnego dnia zachorowała. Zgłosiła się do przychodni z objawem, który mógłby wydawać się niezwiązany z chorobą, którą wywołuje koronawirus. Niestety diagnoza nie pozostawiała wątpliwości. 32-latka była zainfekowana.

- Poszła do przychodni z bólem kręgosłupa. Została skierowana, gdzieś dalej na badania, a potem dowiedzieliśmy się, że ma koronawirusa. Na kilka dni zamknięto naszą przychodnię, robili dezynfekcję. Cała rodzina Lucyny, a jest ich sześć osób, jest na kwarantanne. Nikt z nich nie jest chory - powiedziała sąsiadka rodziny zmarłej kobiety podczas rozmowy z "Super Expressem".

Dzisiaj grzeje: 1. Zawieszą 13. emerytury i ograniczą 500+? Specjalny raport nie pozostawia złudzeń, wielu Polaków będzie wściekłych

2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Ból kręgosłupa przyczynił się do wykrycia u 32-latki choroby, którą wywołał koronawirus. Warto jednak zauważyć, że jej stan zdrowia był daleki od perfekcyjnego. Można było uznać ją za grupę podwyższonego ryzyka ze względu na otyłość olbrzymią, cukrzycę typu 2, nadciśnienie tętnicze oraz zespół depresyjny. Warto pamiętać, że mając tego typu przypadłości, warto być o wiele bardziej ostrożnym.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje niemowlę zarażone koronawirusem. Okazuje się, że patogen może być groźny również dla najmłodszych
  2. Nie żyje legendarny działacz. Padł ofiarą epidemii, wielka strata dla futbolu
  3. Cudowny przepis babci na idealne ogórki kiszone. Sekretem jest prosta zasada, od niej wszystko zależy
  4. Od jutra obowiązkowe rękawiczki jednorazowe. Problem w tym, że nigdzie ich nie ma
  5. Ważny komunikat rządu. Od dziś dodatkowy obowiązek dla wielu Polaków
  6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News