Kim była 32-latka zmarła na koronawirusa? Wiadomo na co dodatkowo chorowała

Kim była 32-latka zmarła na koronawirusa? Wiadomo na co dodatkowo chorowała Źródło: Unsplash.com Tai's Captures

32-letnia kobieta zmarła na COVID-19, poinformowano, że miała choroby współtowarzyszące. Wiadomo już więcej na jej temat, szpital przekazał w oficjalnych komunikatach wszystkie informacje.

Kobieta była jedną z czterech ofiar COVID-19, o których poinformowało dzisiaj nad ranem Ministerstwo Zdrowia. Szpital zakaźny w Łańcucie przekazał szczegółowe informacje na temat jej chorób współtowarzyszących.

32-letnia kobieta kolejną ofiarą koronawirusa w Polsce. Znamy szczegóły

32-letnia mieszkanka powiatu lubaczowskiego, zmarła z powodu zakażenia koronawirusem, który spowodował niewydolność oddechową, ciężkie zapalenie płuc i niewydolność narządową. Kobieta zmagała się również z cukrzycą, nadciśnienie i otyłością.

- Kobieta zmarła w dziewiątej dobie, w dniu 30.03.2020 o godz. 7.00. Pacjentka obciążona chorobami towarzyszącymi (otyłość olbrzymia, cukrzyca typ 2, nadciśnienie tętnicze, zespół depresyjny). Ze względu na olbrzymią otyłość chora zdyskwalifikowana z terapii ECMO - poinformował szpital w Łańcucie.

Nie tylko starsze osoby umierają na COVID-19

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

32-latka była jedną z najmłodszych ofiar koronawirusa. Choć według powszechnej opinii na COVID-19 umierają ludzie starsi, zagrożeni są także wszystkie osoby z obniżoną odpornością, czyli z chorobami współtowarzyszącymi. Zdarzają się jednak przypadki zdrowych, młodych ludzi, którzy umierają z powodu choroby spowodowanej koronawirusem, jak np. nastolatka z Francji, która miała z początku bardzo łagodne objawy. W związku z realnym zagrożeniem oraz porażającymi statystykami Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) opublikował apel do młodych osób.

Dzisiaj grzeje: 1. Nowe informacje o córce Kasi Kowalskiej budzą lęk. Sytuacja jest dramatyczna
2.
Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

- Blisko 1/4 zakażeń koronawirusem w Polsce to osoby poniżej 30 roku życia! Zastanów się, czy NAPRAWDĘ musisz wyjść z domu? Nie narażaj zdrowia i życia swojego i swoich bliskich. Nie lekceważ zagrożenia. #zostanwdomu - napisano w komunikacie GIS, promującym akcję zachęcającą do pozostania w domu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Nieprawdopodobnie smutna wiadomość, minister finansów popełnił samobójstwo. Mieszkańcy sąsiada Polski pogrążeni w żałobie
  4. Urząd Skarbowy może zablokować twoje konto. Wystarczy tylko jedna rzecz, żeby stracić dostęp do pieniędzy
  5. Babcia codziennie nakładała szklankę na klamkę. Sąsiedzi śmiali się z niej, ale gdy poznali powód, zaczęli robić tak samo
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News