Nie wiedziała, że jest nagrywana z ukrycia. Wywlekła przedszkolaka i rzuciła nim o ziemię

Nie wiedziała, że jest nagrywana z ukrycia. Wywlekła przedszkolaka i rzuciła nim o ziemię Źródło: Pexels.com / Lucas Pezeta

Kobieta pracująca jako przedszkolanka znęcała się nad dzieckiem. W pewnym momencie rzuciła maluchem o ziemię. Sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby to przerażające zdarzenie nie zostało nagrane.

Kobieta, o której mowa, została nagrana przez rodzica dziecka. Przedszkolanka w jednej z placówek w Łodzi znęcała się fizycznie nad maluchem. Na nagraniu widać, jak siłą ciągnie dziecko do stolika i sadza na krzesełku, a kiedy kilkulatek próbuje wyjść, szarpie go i niesie za rękę. Druga przedszkolanka, która widziała tę sytuację, w żaden sposób nie zareagowała na niedopuszczalne zachowanie koleżanki z pracy. 

Kobieta prawdopodobnie wielokrotnie znęcała się nad dzieckiem

Karolina Zyngiel, matka, której mąż potajemnie nagrał przedszkolankę, zdecydowała się wraz z ojcem dziecka na ten krok, kiedy ich synek zaczął zachowywać się w dziwny, nienaturalny sposób. Zamieściła na ten temat wpis na Facebooku.

- Od pewnego czasu płakał i zapierał się już pod budynkiem przedszkola. Zachowanie nauczycielek poprzedniego dnia zaniepokoiło męża, dlatego postanowiliśmy nagrać. Mąż nagrywał pod oknem gdzie widać sale, a ja zaprowadziłam syna do środka. Gdy wyszłam z przedszkola, syn z płaczem chciał wrócić do szatni, by wrócić do mamy i został tak potraktowany przez jedną z Pań tam pracujących - napisała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dyrektorka placówki potwierdziła słowa matki

Magdalena Jędrzejczak, która piastuje funkcję dyrektora Przedszkola Samorządowego nr 22 w Łodzi potwierdziła, że sytuacja, którą opisała matka dziecka, rzeczywiście się wydarzyła. Dodała, że wobec obu przedszkolanek widocznych na nagraniu wyciągnęła surowe konsekwencje:

- Obie panie zostały zwolnione - powiedziała redaktorom Faktu. Władze placówki publicznie przepraszają za zachowanie pracownic. Mają zamiar zorganizować spotkanie wyjaśniające dla całej grupy trzylatków, które znajdowały się pod "opieką" przedszkolanek.

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd PORAŻA

2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Władze miasta są oburzone. Sprawą zajął się także Dyrektor Wydziału Edukacji. Ukarał on dyrektorkę przedszkola i wydał polecenie, aby wyciągnąć konsekwencje wobec opiekunek. Jak poinformowała Monika Pawlak z biura prasowego łódzkiego magistratu, kobieta, która szarpała dziecko jest tylko pomocą nauczyciela/woźną. Z kolei nauczycielka, która przyglądała się sytuacji i nie zareagowała, zostanie skierowana na komisję dyscyplinarną. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na umowie masz minimalną pensję, a resztę pieniędzy dostajesz pod stołem? Będziesz mieć poważne problemy
  2. Żona Strasburgera przerywa milczenie po porodzie. Ujawnia prawdę o ojcostwie 72-letniego męża
  3. Śpisz z mokrymi włosami? Natychmiast przestań, nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie to niebezpieczne
  4. Prowadzący DDTVN sięgnął dna. Wyśmiewa się z osób, cierpiących na zaburzenia
  5. Pobierasz rentę? Nie zapomnij o kluczowym oświadczeniu, inaczej możesz stracić pieniądze

Źródło: FAKT

Następny artykuł