Policja pilnie poszukiwała zaginionej milionerki. Otworzyli lodówkę kobiety i aż ich ścięło z nóg

Policja pilnie poszukiwała zaginionej milionerki. Otworzyli lodówkę kobiety i aż ich ścięło z nóg Źródło: .

Kobieta zaginęła jakiś czas temu. Wszystko okazało się jasne, gdy policjanci otworzyli jej lodówkę i dokonali przerażającego odkrycia. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy.

Kobieta została zgłoszona jako zaginiona. Poszukiwania dobiegły końca, gdy funkcjonariusze zjawili się w jej domu i zbadali wnętrze jej lodówki. Po tym, jak otworzyli drzwi, ich oczom ukazał się widok, który zwalił ich z nóg. Takiego obrotu akcji nikt się nie spodziewał. 

Kobieta była poszukiwana przez służby 

Kobieta zaginęła w połowie października. Zaniepokojony brat zgłosił sprawę na policję. Jak się okazało, 58-letnia Wannee Jiracharoenying była milionerką i w tym czasie miała przebywać w swojej posiadłości w Chiang Mai, na północy Tajlandii.

Jej krewny pojechał tam, żeby sprawdzić sytuację, a gdy nie zastał tam swojej siostry, postanowił wezwać pomoc. Gdy na miejscu zjawiła się policja, przeprowadzono szczegółowe śledztwo. Makabryczna prawda wyszła na jaw po tym, jak funkcjonariusze otworzyli lodówkę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prawda okazała się przerażająca 

Policjanci postanowili sprawdzić każdy możliwy trop i przyjrzeć się wszystkim przedmiotom znajdującym się w mieszkaniu. Gdy otworzyli lodówkę, odkryli coś strasznego. Znajdowało się w niej ciało 58-latki. Jej ręce i nogi były związane, na głowę miała nałożoną plastikową torbę i była zalana betonem.

Wszystko wskazuje na to, że była to zbrodnia związana z pieniędzmi. Jak się okazuje, w ostatnim czasie z konta ofiary zaczęły systematycznie znikać duże kwoty. Policja nie była również w stanie znaleźć jej kart bankomatowych. Zniknął także samochód, którym poruszała się milionerka. 

Dzisiaj grzeje: 1. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie 
2. Biuro prasowe TVN przekazało porażającą wiadomość. Wśród uczestników popularnego programu wykryto pedofila

Służby mają już jednego podejrzanego, 39-letniego Withuna Sitabuta, którego kobieta poznała niedawno. Nie wiadomo czy policja ma jakiekolwiek dowody na to, że to właśnie on stoi za tą makabryczną zbrodnią. Najwyraźniej pojawiły się jednak pewne poszlaki mogące świadczyć o winie mężczyzny. 58-latka poznała go w momencie, w którym Withun przewoził ją i kilku mnichów. Być może wtedy dowiedział się, jak ogromnym majątkiem dysponuje ofiara. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z apteczki WYRZUĆ natychmiast! GIF wycofuje popularny lek na kaszel
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny 
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: Interia 

Następny artykuł