Brawo! Znana Polka właśnie wyznała, że jest biseksualna. Zrobiła to w Białymstoku

Brawo! Znana Polka właśnie wyznała, że jest biseksualna. Zrobiła to w Białymstoku Źródło: screen/youtube/

Znana kobieta postanowiła zrobić coś dla społeczeństwa, które w związku z ostatnim Marszem Równości podzieliło się na pół. Polka zdecydowała się publicznie przyznać, że jest osobą biseksualną. Choć wyznanie jest dość szokujące, wielu osobom może pomóc.

Kolejna kobieta, która podjęła poważny krok w stronę większej tolerancji i akceptacji innej orientacji. Wykorzystała wiec pod nazwą "Solidarni w Białymstoku" i przed szerokim gronem zgromadzonych przyznała się do biseksualizmu. Wydarzenie odbiło się naprawdę głośnym echem i to nie tylko za sprawą jej wyznania. 

Znana kobieta oznajmiła, że jest biseksualna. Zrobiła to w Białymstoku 

Anna Maria Żukowska była jedną z licznych znanych osób, które zgromadziły się w Białymstoku, gdzie mówiono o tolerancji i zaprzestaniu przemocy wobec środowiska LGBT. W swoich słowach postanowiła przeprosić wszystkich w imieniu polityków. Jej zdaniem, rząd zrobił zdecydowanie za mało, by zadbać nie tylko o prawa osób LGBT, ale przede wszystkim o ich bezpieczeństwo. Żukowska nie kryła swojego smutku, ale i złości w związku z ostatnimi wydarzeniami na pierwszym białostockim Marszu Równości. By pokazać, że sama nie boi się opinii ze strony innych, zdecydowała się wyznać, że jest osobą biseksualną. Zgromadzeni byli pod ogromnym wrażeniem, co od razu pokazali klaszcząc i wykrzykując same pozytywne słowa.  

Zandberg o walce z przemocą 

Na scenie w Białymstoku nie zabrakło Włodzimierza Czarzastego z SLD, Roberta Biedronia z Wiosny i Adriana Zandberga. To właśnie Zandberg powiedział, że nie powinniśmy dopuścić do podobnych sytuacji, do jakiej doszło tydzień temu podczas marszu. 

- Wiecie, co się stanie, jak im pozwolimy na to, co działo się tydzień temu w Białymstoku? Stracimy wolność. Będzie tylko strach i władza bandytów. Jesteśmy odważni i nie oddamy wam Polski! - mówił. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z kolei Biedroń wyznał, że gdy jego matka dowiedziała się o jego orientacji, nie była zadowolona. Przyznał, że nie było to dla niej łatwe i potrzebowała czasu, by oswoić się z tą informacją. 

-  Dziś moja mama jest tu z nami, trzyma tęczową flagę i jest dumna z tego, że jej syn jest gejem. Dzięki mamo! - powiedział polityk.  

Aktywiści i członkowie lewicy mają nadzieję, że organizowanie podobnych wiecy pomoże w uporaniu się z brakiem tolerancji i przemocą. 

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Dzisiaj rozpęta się pogodowy obłęd. Polsat przekazał ostrzeżenie IMGW dla niemal całego kraju
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: wp 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu