Bardzo cierpiała, zdumieni lekarze nie potrafili jej pomóc. Nagle narysowała jedną rzecz i prawda o jej chorobie wyszła na jaw

Bardzo cierpiała, zdumieni lekarze nie potrafili jej pomóc. Nagle narysowała jedną rzecz i prawda o jej chorobie wyszła na jaw Źródło: Bored Therapy

Kobieta przez długi czas była okazem zdrowia, gdy nagle zaatakowała ją choroba, nikt nie potrafił zaradzić na jej dolegliwości. Dopiero, gdy narysowała jedną rzecz na kartce, wszystko stało się jasne.

Kobieta nie sądziła, że coś zepsuje jej dobrze zapowiadającą się dorosłość. Miała dobrą pracę, a od pół roku była w poważnej relacji. Niestety, nagle zaczęło dziać się z coś dziwnego, było z nią coraz gorzej. 

Kobieta była ciężko chora, nikt nie potrafił jej pomóc

24-letnia Susannah Cahalan czuła niepokój i dreszcze, sądziła, że w jej pokoju zalęgły się robaki. Zadzwoniła do speca od dezynsekcji, który na miejscu stwierdził, że żadnych robaków nie ma. To był jeden z pierwszych symptomów, że coś jest nie w porządku.

Z czasem kobieta wpadała w stany paranoiczne, miewała lęki i halucynacje. W końcu doszło do takiego momentu, że nie była w stanie pracować. Zgłosiła się do szpitala, gdzie miała zostać podana leczeniu. Tymczasem choroba postępowała, Susannah stała się agresywna wobec personelu. Tak samo zachowywała się wobec każdego, kto ją odwiedził. W związku z tym przeniesiono ją do szpitala psychiatrycznego.

Nikt nie wiedział, co z nią począć, ciężko było stwierdzić, co spowodowało problemy. Sprawą zajął się psychiatra dr Souhel Najjar. Inni lekarze podejrzewali załamanie nerwowe, ale on miał inną teorię. Poprosił kobietę o tylko jedną rzecz - o narysowanie zegara na obrazku.

Lekarz kazał jej coś narysować. Wtedy wszystko stało się jasne


DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że kobieta narysowała zegar, który godziny miał narysowane jedynie po jednej stronie, druga była kompletnie pusta. Dla dra Najjara sprawa była oczywista, doszło do uszkodzenia mózgu. Gdyby nie podjęto się leczenia, Susannah mogłaby nawet umrzeć.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Po zrobieniu prześwietlenia, i dokładnemu określeniu powodów, rozpoczęto leczenie. Dzięki temu kobieta wróciła do normalności. Później napisała książkę o swoim przypadku i zajmuje się pomaganiem innym osobom, które przechodzą przez to samo schorzenie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Bored Therapy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News