Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama

Zrozpaczona kobieta wysłała sygnał o pomoc. Gdy ratownicy ją znaleźli, natychmiast odkryli, że nie jest sama Źródło: youtube.com ABC News

Kobieta nie miała już wyjścia, musiała wysłać sygnał o pomoc, żeby w ogóle przeżyć. Kiedy ratownicy w końcu ją odnaleźli, z przerażeniem odkryli, że wcale nie jest sama.

Kobieta nie bała się przygód, z chęcią podróżowała tam, gdzie nikt inny w życiu by się nie wybrał. Jedna z takich wycieczek mogła nie mieć szczęśliwego zakończenia.

Kobieta wybrała się na krótki wypad na Alaskę

Amelia Milling ma jedynie 21 lat i ogrom odwagi w sobie. Jest też niesłysząca, lecz doskonale sobie radzi w codziennym życiu. Od dawna marzyła, aby wybrać się na Alaskę i przetrzeć kilka z tamtejszych szlaków. Jeden z nich miał na swojej drodze ośnieżone zbocze. 21-latka niefortunnie straciła równowagę i spadła o całe 90 m Następnie upadła na głaz i stoczyła się kolejne 90 m. Zaczęła się jednak niepokoić - mogło jej się coś stać i była zdana w górach sama na siebie. Obolała, sprawdziła czy wszystko kończyny ma sprawne. Z trudem podniosła się i stwierdziła, że kompletnie nie kojarzy tej okolicy.

Amelia była zdezorientowana i przestraszona. W pewnym momencie życie przeleciało jej przed oczami - nie dość, że spadła kilkadziesiąt metrów uderzając w głaz, to w jej stronę biegł właśnie duży biały wilk. Miała dość nieszczęść na dziś. Na szczęście okulary Amelii były całe i z ogromnym trudem, ale też jednocześnie z ulgą dojrzała, że wilk ma na sobie obrożę.

Ratownicy nie słyszeli jeszcze takiej historii

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wilkiem okazał się być ogromny biały husky. Kiedy zbliżył się do Amelii, ta dojrzała, że pies ma na obroży napis "przewodnik". Czworonóg, który wabił się Nanook, dobrze znał okoliczny teren - niejednokrotnie sprowadzał zagubionych turystów w bezpieczne miejsce lub alarmował swoich właścicieli o "ludzkiej" zgubie. Husky pomógł więc 21-latce odszukać szlak, mało tego: spędził z nią całą noc.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy kochali go za kultowe seriale TVP i TVN. Niestety, nie żyje znakomity aktor, miał zaledwie 46 lat
2. Ratowniczka medyczna wychodziła na dyżur. Nie mogła przewidzieć, co przygotowali dla niej sąsiedzi, łzy same płyną

Na drugi dzień musieli przejść przez rzekę. Amelia znów miała pecha - silny prąd mocno ją ściągnął, lecz pies zdążył złapać jej plecak i wyciągnąć z zimnej wody. 21-latka ufała psu, jednak nie miała przy sobie wystarczających zapasów, by obolała móc dojść do schroniska lub jakiegoś innego budynku. Wysłała więc sygnał GPS ze swojego nadajnika. Dobrze, że nie zgubiła go podczas upadku i przygody z rzeką. Kiedy ratownicy przylecieli w podane miejsce helikopterem, nie mogli się nadziwić Nanookowi. Doskonale znali psa, jednak kiedy usłyszeli historię dziewczyny o powrocie na szlak i przeprawie przez rzekę uznali to za coś niesamowitego. Nanook po raz kolejny został bohaterem, bez niego Amelia mogła nie przeżyć nocy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Rewelacyjnie proste i szybkie ciasto bez pieczenia. Nawet dziecko poradziłoby sobie z tym przepisem
  4. Nie żyje aktorka TVN. Jej pogrzeb wyglądał inaczej niż zwykle
  5. Jurorka MasterChefa zdradziła przepis na idealne kotlety mielone. Mięso jest wyjątkowo soczyste i smaczne
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News