Nauczycielka odbywała stosunki z uczniem w czasie przerw między lekcjami. Jej zeznania powalają

Nauczycielka odbywała stosunki z uczniem w czasie przerw między lekcjami. Jej zeznania powalają Źródło: Facebook

Kobieta została przyłapana na czymś przerażającym. 27-letnia nauczycielka angielskiego z pewnej szkoły była podejrzewana o stosunki seksualne z niepełnoletnim chłopcem. Kiedy policjanci przeszukali jej dom i trafili na mówiące wszystko nagrania, zaczęła tłumaczyć się w niewiarygodny sposób.

Kobieta nauczająca angielskiego w Miami była podejrzewana o to, że uwiodła jednego ze swoich uczniów i odbywała z nim stosunki seksualne. Policja potraktowała sprawę bardzo poważnie i przeszukała dom nauczycielki w celu znalezienia dowodów rzeczowych, jakimi miałby być rzekome seks-taśmy z udziałem nastolatka. Kiedy funkcjonariusze znaleźli płyty DVD zawierające materiał, 27-latka zaczęła się tłumaczyć w sposób, który wprost odbiera mowę.

Kobieta uwiodła ucznia. Ich spotkania nagrywała na płyty

27-letnia Desiree Cartin Rodriguez do tej pory cieszyła się wielką estymą i zaufaniem ze strony uczniów i rodziców. Absolwentka Florida International University była nauczycielką angielskiego, osiągającą znaczne  sukcesy w kształceniu młodzieży. Nikt nie wiedział wtedy, że kobieta ma dość nietypowe zainteresowania seksualne, które postanowiła zrealizować na jednym ze swoich uczniów.

Kobieta zaciągnęła 15-letniego chłopca w trakcie wakacji na naukę w jej domu, w celu rzekomego poprawiania jego umiejętności i wiedzy. Zamiast tego, wykorzystywała go seksualnie i wszystko dokumentowała za pomocą kamery. Wpadła całkowicie przypadkowo, jeden z jej znajomych znalazł pudełko z płytami i powiadomił o wszystkim policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tłumaczenie nauczycielki przeraziło nawet policjantów

W trakcie prowadzenia dochodzenia 15-latek przyznał się do romansu z nauczycielką i potwierdził, że to właśnie on znajduje się na zapisach wideo. Kiedy doszło do przesłuchiwania Desiree Cartin Rodriguez, wyznała, że nie wstydzi się tego, co robiła, ponieważ kocha swojego kochanka.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Justyny Steczkowskiej. Nie jest dobrze, ręce same opadają
2. TVP przekazało najgorszą wiadomość. Zmarł aktor uwielbianego serialu, miał zaledwie 30 lat

- Nie dość, że przyznała się do tego, że była w związku z 15-latkiem, to posunęła się do tego, żeby poinformować naszych śledczych, że jest zakochana w chłopcu - przekazał rzecznik policji w Miami Doral Rey Valdes.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Piękna strażniczka więzienna odbywała stosunki z niebezpiecznym osadzonym. W jej telefonie znaleźli porażające materiały
  4. Teściowa złożyła synowej "genialną" propozycję. Młoda żona uważa, że oszalała
  5. Przepis na aromatyczny rosół królewski zawiera sekretną przyprawę. Dzięki niej smak rozpieszcza wszystkie zmysły

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News