Dziwne dźwięki ją przerażały. Zamarła po odkryciu niebezpieczeństwa za panelem sufitowym

Dziwne dźwięki ją przerażały. Zamarła po odkryciu niebezpieczeństwa za panelem sufitowym Źródło: virealno.com

Kobieta cały czas słyszała niepokojące dźwięki. Postanowiła sprawdzić, co może być ich przyczyną, gdy spojrzała za panel sufitowy, krew zastygła jej w żyłach. Nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Odkrycie było przerażające.

Kobieta przez pół roku słyszała dziwne dźwięki dochodzące z okolic dachu. Na początku bagatelizowała problem, sądząc, że to wiatr gwiżdże w szybach. Jednak, któregoś dnia postanowiła sprawdzić, co jest przyczyną niepokojącego hałasu. Sprowadziła fachowca, który miał dokładnie przyjrzeć się miejsce, z którego dochodziły dźwięki. 

Kobieta wynajęła nowy dom

Lisa postanowiła się przeprowadzić i wynajęła dom w ulubionej dzielnicy, niedaleko portu i stoczni. Był to dom jej marzeń, mały, przytulny i z widokiem na wodę. Wszystko było w nim idealne, z wyjątkiem hałasu, który dochodził z sufitu. Na początku kobieta, łączyła ten dźwięk z miejscowym portem, niestety, nie port był przyczyną dziwnego hałasu.

Fachowiec, który pojawił się w domu od razu stwierdził, że przerażający dźwięk na pewno dochodzi z sufitu, zaczął więc zrywać panele sufitowe i razem z kobietą dokonali przeraźliwego odkrycia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieświadoma kobieta miała pod sufitem nieproszonych gości

Pod sufitem znajdowało się gniazdo pszczół i to nie byle jakie. Całe miejsce pod panelami sufitowymi zajmowały pszczoły. Ul znajdował się dosłownie nad całym pokojem. 

Pszczelarz, który pojawił się na miejscu, podał, że w mieszkaniu Lisy mogło znajdować się ponad 120 tysięcy pszczół. Kobieta była przerażona odkryciem gigantycznego ula w domu. Nie mogła uwierzyć, że aż tyle nieproszonych gości mieszkało pod jej dachem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Przeprowadziła się z dziećmi do nowego domu. Kiedy weszła na strych stanęło jej serce. Jeszcze nigdy tak szybko nie uciekała
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

Natychmiast padła decyzja o pozbyciu się nieproszonych gości. Pszczoły zostały przegnane z domu, a  zostało po nich 27 kg miodu, który był jedyną pamiątką po fatalnym odkryciu. Kobieta teraz przed wynajęciem następnego mieszkania, dokładnie sprawdzi, co się w nim znajduje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lech Wałęsa w szpitalu
  2. Zaszedł ją od tyłu, w półmroku myślał że to żona, a nie córka. Było już za późno, kiedy się zorientował
  3. Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz stracili wspólne dziecko w strasznych dla każdego rodzica okolicznościach. Mało znane fakty z życia gwiazdy
  4. Olbrychski ujawnił, co Maria Kaczyńska uważała o swoim szwagrze
  5. Wielkie ZAMIESZANIE z wypłatą trzynastej emerytury. Może ona naruszyć dyscyplinę

źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News