Rodzice mieli ujawnić płeć swojego wyczekiwanego dziecka. Chwilę później kobieta umierała w męczarniach

Rodzice mieli ujawnić płeć swojego wyczekiwanego dziecka. Chwilę później kobieta umierała w męczarniach Źródło: unsplash

Kobieta razem z rodziną i przyjaciółmi spędzała czas na przyjęciu, wszyscy zebrani mieli w końcu dowiedzieć się, jakiej płci będzie jej dzidziuś. Niestety, przyjęcie szybko się skończyło, gdy ta zaczęła umierać. Nikt nie przewidział takiego finału.

Kobieta spodziewała się, że niebawem na świecie pojawi się jej długo wyczekiwana pociecha. Nie mogła się już doczekać, kiedy w końcu weźmie w swoje ręce maleństwo. Bardzo chciała już zobaczyć, jak wygląda dziecko. 

Przyjęcie na którym kobieta zdradza płeć swojego dziecka

W ramach przygotowań do porodu kobieta postanowiła przygotować przyjęcie. "Gender reveal party" czyli impreza, na której zebrani goście dowiadują się, jaka będzie płeć dziecka, cieszy się dużą popularnością za granicą. 

56-latka pochodząca z Ameryki idąc za trendem postanowiła zorganizować przyjęcie, którego nikt nie zapomni. W klasycznej wersji tej imprezy przyszli rodzice krojąc tort przekazują, jaka będzie płeć ich dziecka. Wnętrze ciasta ma różowy kolor, jeżeli na świecie ma pojawić się dziewczynka lub niebieski, jeżeli rodzice oczekują chłopca. Jenak teraz rodzice idą o krok dalej i postanawiają odchodzić od tradycyjnego tortu, decydując się na niespodziewane sposoby na przekazanie płci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

56-letnia kobieta zdecydowała się na wystrzałowe przyjęcie

Ciąża zbliżała się do końca, więc kobieta postanowiła w końcu wyprawić przyjęcie. Z tego co udało się ustalić, podczas użycia środków pirotechnicznych doszło do wybuchu, po którym kobieta została uderzona przez gruz. W związku z uderzeniem jej stan zdrowia był krytyczny, kobieta natychmiast została przewieziona do szpitala, ale lekarze nie zdołali uratować, ani jej ani dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Podczas wywiadu ujawniła całą prawdę, wszystkim opadły szczęki
2. Wiele razy zachwycaliśmy się jego filmami w Polsacie, TVN i TVP. Rodzina przekazała najgorszą wiadomość, osierocił syna

Policja ani media w Ameryce nie zdradzają szczegółów zdarzenia, nie podały także danych osobowych kobiety, która zmarła podczas przyjęcia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wymiana małego elementu w aucie grozi mandatem 500 zł lub utratą dowodu rejestracyjnego. OSTRZEŻENIE dla kierowców
  2. Justyna Kowalczyk w końcu pokazała partnera. Sportsmenka długo go ukrywała, teraz wiadomo dlaczego
  3. 22-latek zgwałcił zaledwie 13-miesięczną dziewczynkę. Nieoficjalne doniesienia są porażające, ujawniono, do czego wykorzystał papierosy
  4. Ogromne zniżki w Biedronce! Tak niskich cen popularnych produktów nie było od dawna, trzeba się spieszyć
  5. Zjadłeś czekoladę i usiadłeś "za kółkiem"? Możesz dostać srogi mandat, a nawet stracić prawo jazdy

źródło: wprost

Następny artykuł