Chciała przejść na drugą stronę. Chwilę później już nie żyła

Chciała przejść na drugą stronę. Chwilę później już nie żyła Źródło: pexels/jaymantri/

Kobieta udała się na spacer ze swoim pupilem i nie była w stanie przewidzieć, że nigdy już z niego nie wróci. Jak gdyby nigdy nic skierowała swoje kroki na przejście dla pieszych, gdy nagle z impetem uderzył w nią samochód. Policja szybko zajęła się sprawcą.

56-letnia kobieta zginęła, przechodząc na drugą stronę ulicy. Funkcjonariusze, którzy zjawili się na miejscu zdarzenia, szybko pochwycili winnego tragedii. Po ustaleniu tożsamości odkryli coś zdumiewającego. 

Kobieta chciała przejść po pasach. Chwilę później nie żyła 

Do potwornego wypadku doszło w minioną sobotę około godziny 21:30 w Bydgoszczy na ul. Fordońskiej. 56-letnia mieszkanka udała się na spacer ze swoim psem. Gdy po wyznaczonym do tego miejscu, chciała przejść na drugą stronę ulicy, niespodziewanie uderzył w nią 33-letni kierowca volkswagena.

Na miejscu szybko zjawiły się odpowiednie służby. Ratownicy medyczni rozpoczęli reanimację, jednak już po chwili stwierdzili zgon. Ich zdaniem kobieta nie miała najmniejszych szans na przeżycie. Funkcjonariusze rozpoczęli również dochodzenie, chcąc ustalić, w jaki dokładnie sposób doszło do wypadku, biorąc pod uwagę, że kobieta miała poruszać się zgodnie z zasadami ruchu drogowego. 

- 33-letni kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Na miejscu mundurowi sprawdzili, że kierowca był trzeźwy - podaje policja, która była obecna na miejscu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawca był poszukiwany 

Choć badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna w chwili wypadku nie był pod wpływem alkoholu, śledczym szybko udało się ustalić, że był odurzony narkotykami. Ponadto, po dokładnym sprawdzeniu jego tożsamości okazało się, że 33-latek jest poszukiwany przez policję, bowiem miał odbyć karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Nikt z mundurowanych nie podaje jednak dokładnych informacji na temat tego, za co uprzednio mężczyzna był karany. 

Wiadomo, że aktualnie przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na zarzuty. Nie ma nawet najmniejszych wątpliwości, że początkowy wyrok 6 miesięcy może zwiększyć się do kilku lub nawet kilkunastu lat pozbawienia wolności. 

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. 14-latka zarabia spektakularne pieniądze! Kwota za jeden tylko koncert powala
  4. Brawo! Znana gwiazda TVN zaskoczyła wszystkich: Moja córka jest lesbijką
  5. Strażak myślał, że właśnie uratował 8 szczeniaków ze studzienki. Kiedy zdał sobie sprawę, że to w ogóle nie są psy, wbiło go w ziemię
  6. Dzisiaj rozpęta się pogodowy obłęd. Polsat przekazał ostrzeżenie IMGW dla niemal całego kraju
  7. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie

Źródło: o2

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu