Kobieta nakarmiła bezdomnego
.
Konrad Karpiuk - 28 Kwietnia 2020

Nakarmiła bezdomnego na ulicy. Po wszystkim wcisnął jej kartkę do ręki, zbladła gdy ją przeczytała

Kobieta, widząc bezdomnego na ulicy, który prosił o jedzenie postanowiła mu pomóc. Zafundowała mu jedzenie i spędziła z nim chwilę czasu, zapewniając mu towarzystwo, którego również mu brakowało. Po tym jak mężczyzna się posilił, zostawił jej kartkę. Wyjęła ją dopiero wtedy, gdy się od niego oddaliła, po przeczytaniu pobladła.

Kobieta zlitowała się nad bezdomnym proszącym o jedzenie. Niestety, osoby bez dachu nad głową borykają się z wieloma problemami, a jedzenie jest jednym z największych. Często są zmuszeni do dojadania resztek, czy wyciągania żywności ze śmietnika. Jeśli im się poszczęści, ktoś zafunduje im jedzenie, choć zawsze mogą zostać wyproszeni z lokalu.

Kobieta zaprosiła bezdomnego do stolika i postawiła mu jedzenie

Młoda kobieta spędzała czas w kawiarni, robiąc sobie przerwę na krótki posiłek i ciepły napój. Wchodząc do lokalu, minęła bezdomnego, a gdy już siedziała przy stoliku, spostrzegła, że chwilę potem wszedł on do lokalu i żebrał w środku. Zaprosiła go wtedy do stolika i postawiła jedzenie w postaci bajgla i kawy.

Kacperek, ostatnie chwileTak wyglądały ostatnie chwile 3-letniego Kacperka. Relacja świadków mrozi krew w żyłachCzytaj dalej

Zaproszony do stolika bezdomny przysiadł się do kobiety, opowiedział jej swoją historię, która doprowadziła go do miejsca, w którym się znajdował. Z jego opowieści wynikało, że wylądował na bruku przez problemy z używkami. Mimo że wielokrotnie próbował je odstawić, nigdy nie dał sobie z tym rady, za co ma sam do siebie ogromny żal.

Gdy kobieta przeczytała kartkę od bezdomnego, popłakała się

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DzieciW dzień są zwykłymi dziećmi, ale po zachodzie słońca dzieją się z nimi niebywałe rzeczy. Lekarze są bezradniCzytaj dalej

Jak sam przyznał, czuje że zawiódł swoich bliskich, a do tego teraz stał się osobą, której inni ludzie się brzydzą. Po godzinie rozmowy, kobieta zorientowała się, że jej wolny czas się skończył i musi wychodzić. Mężczyzna napisał krótki list na kartce, poczym wcisnął go jej w dłoń i podziękował jej za pomoc.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła zmiana najważniejszego nakazu w Polsce. Już obowiązuje
2. Minister edukacji zyska nowe uprawnienia. Co z nauczycielami? Od teraz wszystko może się zmienić

Kobieta dopiero gdy odchodziła, przeczytała, co napisał jej bezdomny. Na kartce widniała krótka wiadomość "Chciałem się dziś zabić. Dzięki Tobie już nie chcę. Dziękuję Ci, przepiękny człowieku". To krótkie zdanie wzruszyło ją, gdyż zdała sobie sprawę, że za sprawą małego gestu uratowała komuś życie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tadeusz Rydzyk sprzedaje krzyżyki i modlitwy przeciwko koronawirusowi. Mają pomagać w walce z epidemią
  2. Media: czołowa europejska liga anulowała sezon
  3. Ministerstwo Zdrowia podjęło ostateczną decyzję. Wchodzi w życie już dzisiaj
  4. Kierowco, słuchasz radia w samochodzie? Możesz dostać mandat, mało kto wie o specjalnym prawie
  5. Rząd planuje poważną zmianę w emeryturach. Zniknie coroczny problem każdego seniora
  6. Dodaj czosnek do roślinki. Zacznie kwitnąć w niewyobrażalnym tempie

"Czterej pancerni i pies"Wszystko wyciekło dopiero po wielu latach. Najbardziej porażający sekret "Czterech pancernych i psa", tak wygląda dzisiaj SzarikCzytaj dalej

Źródło: Smakosze

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News