27-latek umyślnie nakaszlał kobiecie w twarz. Nie przewidział jej reakcji, zapamięta zemstę do końca życia

27-latek umyślnie nakaszlał kobiecie w twarz. Nie przewidział jej reakcji, zapamięta zemstę do końca życia Źródło: Andrzej Rembowski z Pixabay

Kobieta padła ofiarą głupiego żartu 27-latka. Zachowanie mężczyzny jest dowodem na to, że nie wszyscy traktują stan epidemii poważnie, lekceważąc wszelkie środki ostrożności. Jednak postawa 27-latka nie pozostanie bez konsekwencji. Teraz może jedynie żałować.

Niedawno kobieta zgłosiła na policję nieodpowiednie zachowanie swojego sąsiada. Mężczyzna miała na nią nakaszleć na klatce schodowej po tym, jak zwróciła mu uwagę. Chociaż mieszkaniec jednego z polskich miast mógł uważać to za świetny żart, teraz poniesie surowe konsekwencje, których mógł nie przewidywać.

Mieszkająca w Zamościu kobieta przekonała się na własnej skórze, jak nieodpowiedzialni mogą być, niektórzy Polacy. Chociaż już dawno media i służby apelowały - zwłaszcza do młodych ludzi - aby nie wyśmiewać się z osób, które ogarnia panika. Szydzenie z ludzi, szczególnie tych znajdujących się w grupie ryzyka, nikomu nie pomoże. Innego zdania był natomiast 27-letni sąsiad kobiety, który postanowił na nią nakaszleć.

Kobieta zgłosiła na policję nieodpowiedzialny żart sąsiada

Kobieta postanowiła zwrócić uwagę swojemu sąsiadowi po tym, jak zobaczyła, że opuszcza miejsce zamieszkania. Mężczyzna powinien być objęty domową kwarantanną, jednak 27-letni mieszkaniec Zamościa miał inne plany i lekceważył zalecenia dotyczące środków bezpieczeństwa w czasie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce. Kiedy kobieta przypomniała młodemu sąsiadowi, że powinien zostać w domu, chłopak zareagował skandalicznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na słowa, które kobieta skierowała w stronę swojego młodego sąsiada, mężczyzna odpowiedział głupim i skrajnie nieodpowiedzialnym żartem. 27-letni mieszkaniec Zamościa nakaszlał na swoją sąsiadkę. Wtedy kobieta zgłosiła incydent policji. Okazało się, że była kolejną osobą, która zwróciła uwagę młodemu mężczyźnie. Warto przypomnieć, że nawet, jeśli chłopak czuł się dobrze i był przekonany o swoim zdrowiu, takie zachowanie mogło doprowadzić do zakażenia. Naukowcy udowodnili, że jesteśmy w stanie zarażać nawet kilka dni przed pojawieniem się pierwszych objawów.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję, że to jeszcze nie koniec. Niestety, nie żyje 13-letni Łukasz

2. Pierwsza ofiara koronawirusa w rodzinie królewskiej. Nie żyje księżniczka Maria Teresa z dynastii Bourbon-Parma

Po telefonie, który wykonała kobieta, 27-letni mieszkaniec Zamościa został zatrzymany przez policję. Obecnie przebywa na policyjnym areszcie, a dowody w jego sprawie znajdują się w Prokuraturze Rejonowej w Zamościu. W najbliższym czasie mężczyzna ma stanąć przed sądem. Przypominamy, że takie zachowanie nie tylko mogło prowadzić do zarażenia koronawirusem, ale także szerzenia paniki. W obecnej, kryzysowej sytuacji wszyscy powinniśmy być solidarni i wyrozumiali. W walce z wirusem kluczowe jest przestrzeganie zaleceń służb bezpieczeństwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Polacy jednak zagrają z Finlandią. Mecz już o 19, zagra Krzysztof Piątek
  3. Mąż odszedł od żony z 6 dzieci. Kilka miesięcy później znalazła w samochodzie niewiarygodną rzecz
  4. Eksperci ostrzegają przed możliwą drugą falą zarażeń. Podano dokładną datę
  5. Kotlety schabowe w folii wg Kuronia to prawdziwy hit. Wyjątkowy trik sprawi, że będą niebywale delikatne i pyszne
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News