Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta

Monika przez przypadek zajrzała do laptopa teściowej. Gdy poznała porażającą prawdę, była wstrząśnięta Źródło: Pixabay.com kaboompics

Kobieta przez przypadek zerknęła do laptopa swojej teściowej, kiedy poznała prawdę, była zszokowana. Dzisiaj nie chce znać matki swojego męża.

Kobieta wpadła na chwilę z mężem do domu teściowej. Kiedy Monika została sama w pokoju, zerknęła do laptopa seniorki rodu i poznała wstrząsającą prawdę. Dzisiaj nie chce znać matki swojego ukochanego, wciąż nie może pogodzić się z tym, co odkryła na jej komputerze.

Kobieta zerknęła do laptopa teściowej

Monika od początku niezbyt dobrze dogadywała się z mamą swojego ukochanego. Teściowa była uprzedzona do wybranki swojego syna i nie akceptowała jej w rodzinie. Po kilku nieprzyjemnościach, kobieta zdecydowała się na rozmowę z mężem, po której wspólnie ustalili, że ogranicza kontakty z seniorką rodu.

Ograniczenie kontaktu sprawiło, że mama męża zmieniła taktykę. Stałą się miła dla Moniki, choć kobieta przeczuwała, że to wyrachowane zachowanie. Pewnego dnia małżeństwo spontanicznie odwiedziło rodzinny dom mężczyzny. Wizyta ta na zawsze zmieniła podejście Moniki do matki swojego ukochanego.

- Wpadliśmy do niej niespodziewanie, bo mąż miał coś wziąć z domu rodzinnego. Weszliśmy do pokoju, ona poleciała robić herbatę, mąż mój poleciał do swojego byłego pokoju po tę książkę, a ja spojrzałam dookoła, patrzę mimochodem a na kompie jest otwarta wiadomość e-mail. Teściowej do jej siostry - relacjonuje Monika na forum portalu "WP".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta poznała szokującą prawdę, nie chce już znać swojej teściowej

Kobieta nie mogła się powstrzymać i przeczytała wiadomość, którą teściowa napisała do swojej siostry. Treść maila była dla niej ogromnym szokiem.

- Człowiek całe życie chuchał i dmuchał, a dziecko sobie wzięło byle kogo na żonę i jeszcze matkę ogląda od święta. Jak jej nie było, to zabrał mnie na zakupy, pojechał ze mną tu czy tam, a teraz go tylko na zdjęciach oglądam - napisała teściowa Moniki w wiadomości do siostry.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje
2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Monika przyznała, że bardzo zabolały ją słowa teściowej i długo nie mogła się z nimi pogodzić. Teraz jest już pewna, że kobieta nigdy jej nie zaakceptuje. Od tamtego czasu całkowicie zerwała kontakt z teściową i nie ma zamiaru jej przebaczyć, choć wielu internautów poradziło jej, by nie przejmowała się przykrymi słowami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Na pogrzebie doszło do tragicznych wydarzeń. W ciągu kilku dni zmarła kolejna osoba, a 16 walczy o życie
  4. Nie żyje autor hitu, który znają wszyscy Polacy. Jego córka przekazała tragiczne informacje
  5. Ważny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy, trzeba wiedzieć
  6. Skandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywo

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News