Trafiła do szpitala z potężnym bólem. Kiedy lekarze rozcięli jej brzuch, ścięło ich z nóg, obrzydliwe zdjęcia

Trafiła do szpitala z potężnym bólem. Kiedy lekarze rozcięli jej brzuch, ścięło ich z nóg, obrzydliwe zdjęcia Źródło: Fot. Imgur

Kobieta trafiła do szpitala z potwornym bólem brzucha. Lekarze byli przerażeni widząc, jak bardzo kobieta cierpi. Zrobiono jej prześwietlenie, które wykazało, że w środku jej brzucha znajdują się tajemnicze, przerażające przedmioty. Lekarze chwilę po operacji zrobili obrzydliwe zdjęcia znaleziska, które wyciągnęli.

Kobieta trafiła do szpitala z potwornym bólem brzucha. Lekarze niezwłocznie zabrali ją na blok operacyjny i otworzyli jej brzuch. To, co z niego wyjęli, jest dosłownie przerażające. Nic dziwnego, że kobieta przez cały czas tak niewyobrażalnie cierpiała. 

Kobieta trafiła do szpitala z bólem brzucha

Do szpitala w Bengalu Zachodnim (Indie) trafiła bardzo młoda kobieta. 22-latka skarżyła się na potworny ból brzucha. Lekarze widząc jej cierpienie, niezwłocznie zabrali ją na gastrologię, a chwilę później 22-latka leżała już na stole operacyjnym pod narkozą.

Po rozcięciu jej brzucha wewnątrz lekarze znaleźli... biżuterię. W środku były także monety i wiele innych, dość szokujących przedmiotów, których zdecydowanie nikt nie powinien połykać. 22-latka połknęła je jednak, choć mogła przez nie nawet zginąć. Niektóre z nich miały ostre zakończenia i mogły przebić jelito lub żołądek. Gdyby doszło do krwawienia w przewodzie pokarmowym, sytuacja mogłaby dla kobiety skończyć się trwałym kalectwem.

Łącznie, jak podaje "Fakt", 22-latka połknęła prawie 100 monet o znacznej wartości. Połknęła także około prawie 2 kilogramy biżuterii o sporej wartości - w tym m.in. pierścionki czy naszyjniki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIA


22-latka jest chora psychicznie?

Lekarze, a także rodzina 22-letniej hinduski, zastanawiali się, czy nie jest ona przypadkiem chora psychicznie. Zamiłowanie do połykania monet, a także biżuterii, zdecydowanie mogłoby na to wskazywać. Gdy kobieta wyzdrowieje, rodzice zamierzają 22-latkę zaprowadzić na badania psychiatryczne, a także wdrożyć odpowiednie leczenie.

Fot. Screen/YouTube/Daily Mail

Fot. Imgur

  1. Bielsko-Biała: dwunastolatka urodziła. Lekarze byli zszokowani. Zawiadomili prokuraturę. Przerażające fakty
  2. Znany polski gwiazdor pokazał PARTNERA!! Cała Polska wstrzymała oddech, NIKT nie znał o nim prawdy
  3. Trafiła do szpitala z potężnym bólem. Kiedy lekarze rozcięli jej brzuch, ścięło ich z nóg, obrzydliwe zdjęcia
  4. Tak odważnych zdjęć Anny Muchy nie było już dawno. Co robi ręka na jej kroczu?!
  5. Syn Beaty Szydło dzisiaj się ożenił. Wiemy, jak przebiegała uroczystość, można pozazdrościć luksusu
  6. Pijany w sztok wyrzucony z TVN gwiazdor spowodował wypadek. Jego była żona przerwała milczenie

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu