Zaczęła rodzić na środku ulicy w centrum miasta. Reakcja przechodniów jest powalająca

Zaczęła rodzić na środku ulicy w centrum miasta. Reakcja przechodniów jest powalająca Źródło: unsplash.com/Jon Tyson

Kobieta zszokowała wszystkich wokół, kiedy zaczęły odchodzić jej wody. Ona sama nie wiedziała tak naprawdę, co się dzieje, to nie był jeszcze czas na poród. Była przestraszona, bała się o dzieci i znajdowała się w samym centrum miasta.

Kobieta zaczęła rodzić w centrum miasta. Chciała tylko, aby jej dzieciom nic się nie stało, do najbliższego szpitala było dość daleko. Przechodnie zareagowali w niewiarygodny sposób.

Kobieta w pewnym momencie zaczęła rodzić na oczach wszystkich

30-letnia kobieta, mieszkająca na ulicy, zaszła w ciążę. Do tej pory czuła się dobrze i nie narzekała na jej przebieg. 23 grudnia, nocując w jednej ze sprawdzonych "miejscówek", wszystko się zmieniło. Tej nocy jak zwykle spała przykryta kartonami i starymi ciuchami. Nad ranem, około 7:00, obudził ją silny ból w okolicach podbrzusza.

Kobieta znajdowała się przy Sidney Street, niedaleko Cambridge Trinity College. To popularna trasa i zawsze nad ranem można tam spotkać studentów i osoby spieszące się do pracy. Krzyki rodzącej 30-latki zwróciły uwagę przechodniów, zaznaczała, że rodzi, lecz bardzo źle się czuje. Osoby będące świadkami zdarzenia postąpiły w niewiarygodny, choć najlepszy sposób, w jaki tylko mogli. Nie patrząc na stan 30-latki i na to, jak żyje - w końcu niewiele osób chce pomagać osobom bezdomnym - natychmiast wezwali karetkę i próbowali ulżyć jej w bólu podtrzymując ją na duchu i zapewniając środki higieniczne.

Bezdomna kobieta urodziła dzieci o 2 miesiące za wcześnie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy przyjechała karetka pogotowia, zabrano bezdomną do szpitala. Tam, dzięki wysiłkom lekarzy, udało się przeprowadzić poród bez komplikacji dla zdrowia i życia mamy oraz dzieci. Okazało się, że urodziła bliźniaki w 29. tygodniu ciąży.

- Noworodki i ich matka zostali zabrani do pobliskiego Rosie Hospital, gdzie zostaną poddani dalszemu leczeniu - poinformował lokalny serwis.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda świata muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

- Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku i znajdzie się miejsce, w którym matka i dzieci mogłyby zamieszkać - powiedział jeden ze świadków zdarzenia.

Opieka społeczna zajmie się kobietą i na pewno pomoże jej wstać na nogi patrząc na to, co musiała przeżyć i w jakich okolicznościach przyszły na świat wcześniaki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Ani chwili wytchnienia, w 2 dni pojawiły się kolejne kolędy Godlewskiej. Komentarz "artystki" jest bezcenny tak jak jej stroje
  4. Syn pokazał bardzo stare zdjęcie Dagmary z "Królowych życia". Zmieniła się nie do poznania, teraz nie przypomina dawnej siebie
  5. Agnieszka Woźniak-Starak wyjawia swoje plany na przyszłość. Przybijające słowa, łzy same cisną sie do oczu

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News