Każde zbliżenie z partnerem to dla Agaty istny koszmar. "Może on się mnie brzydzi"

Każde zbliżenie z partnerem to dla Agaty istny koszmar. "Może on się mnie brzydzi" Źródło: unsplash/Jordan Bauer/

25-letnia kobieta podzieliła się swoją intymną historią. Wyznała, że życie łóżkowe jej i partnera to prawdziwy koszmar, a ona nie potrafi zrozumieć, co jest tego powodem.

Kobieta zdecydowała się na dość osobiste wyznanie, szczerze mówiąc o tym, jak wygląda jej życie łóżkowe z ukochanym. Z bólem przyznała, że jest ono zupełnie inne, niż sobie wyobrażała i co gorsza, zupełnie nie wie, jak mogłaby to zmienić. Zdradziła, że partner ignoruje wszystkie jej starania, co frustruje ją najbardziej. 

Kobieta podzieliła się intymnym wyznaniem. Każde zbliżenie z partnerem to dla niej koszmar 

Do redakcji Papilot swoją wiadomość postanowiła wysłać 25-letnia Agata, która ma poważny problem o tematyce łóżkowej. Na wstępie zaznaczyła, że od roku spotyka się ze starszym o 2 lata Jaśkiem, którego darzy wielkim uczuciem i nie ma wątpliwości, że on ją również. Wbrew wszelkim wyobrażeniom o miłosnej sielance, Agata nie jest jednak do końca szczęśliwa w związku, a problem pojawił się w sferze intymnej.

25-latka zdradziła, że choć uprawia seks z partnerem, każde zbliżenie to dla niej koszmar, bowiem on nie uznaje gry wstępnej. Ona chciałaby, aby zachęcił ją jakoś do stosunku, podgrzał atmosferę, jednak mężczyzna, jak sama stwierdziła, woli od razu przejść do rzeczy. 

- Seks z nim jest ogólnie w porządku, ale martwi mnie, że on nie uznaje gry wstępnej. Zazwyczaj wygląda to tak, że chwilę się całujemy, on łapie mnie za piersi, a potem rozbiera i przechodzi do rzeczy (...) Nie mieszkamy razem, więc kiedy ja przyjeżdżam do niego albo on do mnie to jesteśmy oboje napaleni (...) chciałabym być przez niego pieszczona także w inny sposób (...) a on ogranicza się jedynie do zwykłego stosunku - wyznaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

 

Sytuacja bez wyjścia? 

Agata przyznała, że stara się go jakoś zachęcić rozmową czy intymnymi SMS-ami, jednak Jasiek nadal pozostaje obojętny. 25-latka obawia się, że ukochany może jej się brzydzić, bowiem wyznaje, że z żadnym partnerem nigdy nie miała takiego problemu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach

2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

- Zaczęłam się zastanawiać, że może on się mnie brzydzi (...) Moi wcześniejsi partnerzy nie mieli z tym żadnego problemu. Próbowałam jakoś go do tego zachęcić, w rozmowie i w SMS-ach, ale on obracał to za każdym razem w żart i kończyło się jak zwykle - przyznaje z żalem, nie widząc rozwiązania swojego problemu. . 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Agata Duda przejęła mikrofon i wystosowała apel do Polaków. Potrzebna jest pomoc
  3. Koniec z nudną panierką z bułki tartej. Dzięki nowej panierce kotlety schabowe będą tak pyszne, jak nigdy wcześniej
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć  
  5. Możesz otrzymać tzw. SPECJALNĄ rentę, nawet jeśli nie spełniasz kryteriów. Jest na to sposób

Źródło: papilot 

Następny artykuł