Chciała tylko zrobić sobie paznokcie. Nagle pracownica salonu kosmetycznego na jej oczach zaczęła ćwiartować zwłoki

Chciała tylko zrobić sobie paznokcie. Nagle pracownica salonu kosmetycznego na jej oczach zaczęła ćwiartować zwłoki Źródło: Unsplash/Element5 Digital

Kobieta chciała zadbać o swój wygląd. Na jej nieszczęście, relaksująca wizyta w salonie piękności stała się koszmarnym przeżyciem, gdy pracownica na jej oczach zaczęła robić coś niewyobrażalnego.

Kobieta chciała skorzystać z usług salonu kosmetycznego, poczuć się piękna i odświeżona. Niestety, jej relaksujące wyjście zakończyło się oglądaniem ohydnego widoku. Kobiet stała się świadkiem ćwiartowania zwłok na podłodze salonu. Do tego wydarzenia doszło w salonie Diamond Nails w mieście High Point. Miejscowość ta leży w USA, w stanie Karolina Północna. 

Kobieta przeżyła szok podczas wizyty w salonie

Morgan Taylor przygotowywała się do ślubu własnej siostry. Chciała wyglądać zjawiskowo w tym ważnym dla jej rodziny dniu. Postanowiła wybrać się do salonu piękności, aby poprawić swój wygląd. Umówiła się na usługę malowania paznokci. Kiedy dotarła na miejsce, nic nie wskazywało na to, że ta wizyta będzie inna niż wszystkie dotąd w tego typu miejscach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas wykonywania manicure, wydarzyło się coś niespodziewanego. Jedna z pracownic rozłożyła na podłodze folię, a następnie ułożyła na niej rozczłonkowane zwłoki. Już ten widok wstrząsnął Morgan. Pracownica nie zwracała uwagi na klientki i przygotowywała się do ćwiartowania mięsa. Sama myśl o tym wywołuje strach i obrzydzenie. Kobieta była zszokowana tym widokiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Tajemnicze zwłoki 

Okazało się, że zwłoki, które były krojone przez pracownicę, to ciało jelenia. Kobieta postanowiła podzielić się sytuacją w mediach społecznościowych.

- Siedziałam tam, robiąc paznokcie i nagle zobaczyłam, że wyciągają mięso jelenia z lodówki. Zazwyczaj w takich miejscach boję się, że zobaczę śmieci na ziemi lub poczuję dziwne zapachy, ale nie spodziewałam się, że zobaczę martwego jelenia - pisze Morgan Tylor.

kobieta kroi mięso

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6 osób nie żyje, ponad 360 jest rannych, bilans ofiar cały czas rośnie. Media obiegły informacje o zagranicznej tragedii
  2. Ciężarna kobieta wrzuciła do sieci zdjęcie USG. Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół, chodzi o jej nieżyjącego ojca
  3. Korzystasz w domu z odświeżacza tego typu? Koniecznie się go pozbądź, chodzi o zdrowie twoje i twoich najbliższych
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: o2

Następny artykuł