Matka więziła ją przez 26 lat. Wstrząsające, do czego ją zmuszała, tylko dla osób o mocnych nerwach

Matka więziła ją przez 26 lat. Wstrząsające, do czego ją zmuszała, tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: YouTube Avto350500

Kobieta przez ponad 26 lat była więźniem w domu własnej matki. Historie tego typu mrożą krew w żyłach i zmuszają do zastanowienia się, co sprawia, że do tak okrutnych czynów posuwają się osoby, które powinny być najważniejszymi w życiu młodego człowieka. Przed kilkoma laty świat dowiedział się o sprawie austriaka, Josefa Fritzla. Niestety, takie sprawy, choć mniej medialne, regularnie dzieją się w każdym kraju.

Nadieżda Buszujewa z Rosji do czasów swoich szesnastych urodzin była zwykłą, szczęśliwą dziewczynką. Uczęszczała do szkoły, miała przyjaciół i spędzała czas tak, jak każde inne dziecko. Jej koszmar rozpoczął się w momencie, w którym przestał obowiązywać ją obowiązek szkolny. Sytuacja Nadieżdy stała się naprawdę fatalna. Kobieta przez ponad 26 lat była więźniem w domu własnej matki. Jej historia przypomina wstrząsający scenariusz horroru - poruszy nawet osoby o bardzo mocnych nerwach.

Kobieta była więziona przez ćwierćwiecze

Tatiana, matka dziewczyny, uważała, że świat, w którym żyjemy, jest złym miejscem. Postanowiła więc, że za wszelką cenę będzie chronić przed nim nastoletnią córkę. Rudera bez elektryczności i bieżącej wody, w której mieszkały, stała się więzieniem dla Nadieżdy. Jedynymi towarzyszami dziewczyny przez 26 lat były tylko koty. Matka dopilnowała tego, żeby w ich domu nie pojawiali się obcy ludzie. Nie wpuszczała nawet urzędników i pracowników socjalnych, którzy mogliby przerwać koszmar, który rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami domu w zachodniej Rosji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Młodsza kobieta nigdy nie próbowała zawalczyć o swój los. Jej sytuacja była naprawdę tragiczna, matka zmuszała ją do niewiarygodnych rzeczy. Nadieżda, na rozkaz starszej pani, żywiła się wyłącznie karmą dla kotów. Panie spały w jednym łóżku, a z racji braku dostępu do wody, zarówno ich higiena, jak i stan sanitarny mieszkania, pozostawały wiele do życzenia. Kobieta przyznała, że ostatni raz brała kąpiel przed czternastoma laty. Dom rodzinny był w katastrofalnym stanie - oprócz kotów żyły w nim również szczury. W każdym pomieszczeniu można było zaobserwować rozkładające się, zwierzęce ciała.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne alerty dla aż 9 województw, wysokie zagrożenie zdrowia i życia. Żywioł ponownie uderzy

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

O ratunku zadecydował przypadek związany z chorobą Tatiany. Córka, zdeterminowana chęcią pomocy matce, postanowiła po raz pierwszy od lat opuścić dom i znaleźć pomoc dla starszej pani. Udało jej się dotrzeć do urzędników, którzy zadbali o to, żeby kobieta znalazła się w szpitalu. Niestety, służby nie mają możliwości ukarania matki. Badania wykazały, że obie panie są zdrowe psychicznie, a Nadieżda wytłumaczyła, że nie opuściła domu dlatego, że przywykła do panujących w nim warunków. Takiego zakończenia sprawy nikt się nie spodziewał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robisz sałatkę z ogórków? 1 okropny błąd pogarsza smak, a 1 trik zachwyca
  2. Widok grobu Kazimierza Deyny zapiera dech w piersiach. Od jego śmierci minęło już ponad 30 lat
  3. Pielęgniarka opiekująca się zakażonymi w DPS-ie przerwała milczenie. Porażające sceny, trudno uwierzyć, do czego doszło
  4. Ogromny dramat Mariana Opani. Bardzo współczujemy i trzymamy kciuki
  5. 80-latek poszedł na grzyby. W ciągu sekund wydarzyła się tragedia, policja pilnie zareagowała
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat. Setki zatruć i śmiertelne przypadki

Źródło: o2, Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News