Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy

Zmagała się z bólami brzucha, nikt nie potrafił jej pomóc. W końcu prawda wyszła na jaw, skrywała sekret, który przeraził nawet lekarzy Źródło: Unsplash Olga Guryanova

Kiedy kobieta została przebadana przez lekarzy, nie mogli uwierzyć w to co odkryli. Od dłuższego czasu męczył ją nieznośny ból brzucha. Prawda o jej przypadłości była niezwykle zaskakująca.

Kobieta uskarżała się ba ból brzucha. Dolegliwość utrudniała jej życie już od kilku lat. Jednak nikt wcześniej nie potrafił jej pomóc. Lekarze mieli pewne podejrzenia i postanowili wykonać badanie. Nic nie zapowiadało tego, co odkryli. Prawda okazała się wyjątkowo zaskakująca.

Ból brzucha męczył ją już od kilku lat. Trzeba było działać

41-letnia kobieta zmagała się z wyjątkowo uciążliwą przypadłością. Ból w okolicy brzucha doskwierał jej już od sześciu lat. Wcześniej nikt nie był w stanie udzielić jej pomocy. Dopiero po tych kilku latach lekarze mieli pewne podejrzenie dotyczące jej stanu zdrowia. Ich wstępną diagnozą była choroba Leśniowskiego-Crohna. 

Tej dolegliwości nie można wyleczyć chirurgicznie i farmakologicznie. Choroba wiąże się ze stanem zapalnym jelit. Usunięcie ich fragmentu nie gwarantuje braku powikłań i grozi wywołaniem zmian zapalnych w innych częściach układu pokarmowego. Mimo wszystko lekarze podjęli decyzję o przeprowadzeniu operacji. Wcześniej musieli wykonać badania. To, co odkryli podczas nich, wprawiło ich w osłupienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co kobieta skrywała w swoim brzuchu?

Medycy ze szpitala Wexham Park w Wielkiej Brytanii przed operacją przeprowadzili laparoskopię. Badanie, które zostało wykonane przez lekarzy, wykluczyło poprzednią diagnozę. Okazało się, że jej brzuch skrywał pewien sekret. Kobieta w swoim żołądku miała zgromadzone pewne przedmioty, które z pewnością nie powinny się tam znaleźć. W jej żołądku znajdowały się resztki saszetek po ketchupie.

Dzisiaj grzeje: 1. Coraz więcej zachorowań i kolejna ofiara śmiertelna. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat

2. Przełom w leczeniu koronawirusa. Z 20 pacjentów, 19 zostało wypisanych ze szpitala

Nietypowe znalezisko szybko zostało usunięte z brzucha 41-latki przez lekarzy. Już po kilku dniach kobieta czuła znaczna poprawę. Ból brzucha ustał. Oznaczało to, że operacja usunięcia części jelita nie była już konieczna. Trzeba przyznać, że ciężko było przewidzieć taki obrót sytuacji. Przyczyny znalezienia się w żołądku opakowań po ketchupie pozostają nieznane. Można jedynie spekulować dlaczego kobieta chciała je jeść.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega. Kwarantanna może nie wystarczyć do pokonania koronawirusa
  2. Robert Lewandowski gra w piłkę z córką. Klara odziedziczyła talent po tacie (WIDEO)
  3. Powalające nagranie z małą córką Agnieszki Chylińskiej. Internauci rozłożeni na łopatki
  4. Doda wrzuciła do sieci film z intymnych chwil z mężem. Ostrzegamy, widok nie dla wszystkich
  5. Lek na koronawirusa. Lekarze zastosowali nowe leczenie, 19 z 20 zarażonych wyzdrowiało
  6. Piecze się tylko 30 minut. Domowy chlebek z chrupiącą skórką, w środku miękki jak aksamit

Źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News