Niewiarygodne, Polka upadła z 10. piętra, ale przeżyła. Powód jest niesamowity

Niewiarygodne, Polka upadła z 10. piętra, ale przeżyła. Powód jest niesamowity Źródło: PxHere

Kobieta, która wypadła z okna na 10. piętrze bloku, przeżyła swój przerażający upadek. Chociaż do zdarzenia doszło w 2016 roku, media co jakiś czas przytaczają tę nieoczywistą sprawę. Jej okoliczności okazują się bowiem naprawdę zaskakujące.

Kobieta, której historię nagłośniły swego czasu największe media w Polsce, przeżyła szokujący wypadek. Mieszkanka Lublina wypadła z okna swego mieszkania na dziesiątym piętrze bloku. O zdarzeniu służby poinformowali przerażeni sąsiedzi. Większość z nich była przekonana, że sprawa zakończy się niestety tragicznie.

Kobieta przeżyła upadek z 10. piętra

Kiedy ratownicy medyczni oraz policjanci pojawili się na miejscu zdarzenia, byli naprawdę zadziwieni. Jak się bowiem okazało, kobieta nie miała nawet żadnego złamania. Była jedynie nieco podrapana, zauważono u niej stłuczenia. Ostatecznie nie stało jej się jednak nic bardzo poważnego. Gdyby nie namowy funkcjonariuszy, najpewniej wróciłaby po prostu do mieszkania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak 36-latce udało się przeżyć wypadnięcie z okna na dziesiątym piętrze? Służby ustaliły, że kobieta najpierw spadła na suszarkę do prania przy oknie jednej z sąsiadek, a później także na kępkę krzaków. Te zamortyzowały upadek na tyle, że wyszła z niego bez większych obrażeń. 

O krok od tragedii

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy
2. Wszyscy obawiali się najgorszej informacji i nadeszła. Paweł Królikowski, jego żona i rodzina przeżywają teraz prawdziwy dramat, ich życie jest koszmarem

Jak donoszą media, przez długi czas nie było wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do wypadku. Policjanci weszli do zamkniętego mieszkania kobiety, które okazało się puste. 36-latka nie pamiętała, co dokładnie doprowadziło do zdarzenia. Chociaż upadek z dziesiątego piętra mógł zakończyć się śmiercią lub kalectwem, mieszkanka Lublina cudem wyszła z niego cało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz jeszcze starą legitymację ubezpieczeniową? Dostaniesz kosmiczne pieniądze
  2. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została jednak tylko na właścicieli konkretnych aut
  3. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  4. Szczęka opada, co mówi o Tobie wygląd palców. Jeden z typów poraża
  5. Dagmara nie mogła dłużej go ukrywać. Zrujnował jej całe życie, w końcu się przyznała

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News