Kobieta chciała zaimponować teściom prezentem. Kiedy się nie udało mąż ukarał ją w najgorszy sposób

Kobieta chciała zaimponować teściom prezentem. Kiedy się nie udało mąż ukarał ją w najgorszy sposób Źródło: Pixabay

Kobieta bardzo chciała zaimponować teściom, którzy w wyjątkowo poważny sposób podchodzą do świąt Bożego Narodzenia. W ich domu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, a wszystkie ozdoby tworzą widok jak z najpiękniejszych kartek świątecznych. Niestety, jej plan całkowicie legł w gruzach.

Kobieta wiedząc, że jej teściowie wychodzą z siebie, by wszystko było wprost idealne na Boże Narodzenie, postanowiła pokazać im, że jej w tej materii również nic nie brakuje. Były to jej pierwsze święta w tej rodzinie, więc tym bardziej starała się zrobić dobre wrażenie. Kupiła idealne prezenty i zapakowała je w najpiękniejszy możliwy sposób. Była niezwykle dumna ze swojego dzieła, ale takiej reakcji teściów i męża nie mogła się spodziewać w najgorszych snach.

Kobieta bardzo się starała, by wszystko było idealnie

W świąteczny poranek jedna osoba pełniła rolę św. Mikołaja i rozdawała prezenty. Po kilku podarkach jej mąż dostał prezent kupiony od żony. Okazało się jednak, że nie mógł poradzić sobie ze wstążką. Dorosły mężczyzna mocował się z nią przez 10 minut, a inni patrzyli, ponieważ dopiero po otwarciu jednego prezentu można było przejść do kolejnego. Dopiero po podpowiedzi żony udało mu się uporać ze wstążką. Po tym wszystkim prezent przywitał z dosyć chłodnym entuzjazmem, chociaż kobieta wiedziała, że marzył o tym od dawna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy mąż dostał kolejny prezent, teściowa z wrednym uśmieszkiem powiedziała:

- Nie martw się, ja ci nie powiem jak go otworzyć!

Gdy kobieta dostała prezent od teściów, usłyszała kolejny wredny komentarz dotyczący braku wstążki i kokardy. Jakby tego typu pakowanie prezentów było zabronione w ich domu.

Kobieta została totalnie poniżona przez męża i jego rodzinę

Najgorsze usłyszała jednak dopiero przez przypadek, gdy za jej plecami teściowa z córkami rozmawiały o tym, jak beznadziejna jest we wszelkich pracach domowych, a żeby się popisać zapewne zapłaciła komuś za profesjonalne pakowanie prezentów. Dowiedziała się też, że prezenty kupiła nieodpowiednie, a sama nie okazała wystarczającego entuzjazmu na to, co dostała.

Ostatecznym ciosem były jednak słowa jej męża, który włączył się do rozmowy:

- Gdybym wiedział, że tak głupio to wszystko załatwi, sam bym to zrobił. Miałem jednak dużo pracy, a ona obiecała, że to dobrze załatwi.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda muzyki. Każdy zna jej piosenki, zmarła nagle
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Problem w tym, że gdy ona wszystko załatwiała, pracowała równocześnie na dodatkowe zmiany, ponieważ walczyła w pracy o awans. On z kolei był w trakcie trzeciego tygodnia urlopu - z ośmiu. Nie miał ochoty niczego załatwiać, a gdy przyszło co do czego, wbił jej najgorszą szpilę. Ich małżeństwo nie przetrwało do kolejnych świąt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasyłanie dronów i czarna lista. Kulisy pracy w TVP ujawnione przez byłego pracownika stacji
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Kobieta chciała zaimponować teściom prezentem. Kiedy się nie udało mąż ukarał ją w najgorszy sposób
  4. Zbigniew Cybulski zginął potrącony przez pociąg. Żona była zdruzgotana, gdy dowiedziała się skąd wracał
  5. W Polsce powstanie nowy Kościół? Niewiarygodne, gdzie miałyby odbywać się msze

Źródło: BoredPanda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News