Mało kto wiedział o ogromnej tajemnicy. Największy sekret nowej żony Michała Wiśniewskiego

Mało kto wiedział o ogromnej tajemnicy. Największy sekret nowej żony Michała Wiśniewskiego Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972/

Kobieta, która nagle pojawiła się w życiu Michała Wiśniewskiego, pozostawała do tej pory nikomu nieznana. Z upływem czasu wyszły na jaw niesamowite fakty. Wiadomo, jaką tajemnicę kryje.

Nowa kobieta w życiu Michała Wiśniewskiego obróciła jego życie o 180 stopni. Piąta już żona była do tej pory zagadką dla mediów, teraz wiadomo o niej o wiele więcej.

Michał Wiśniewski właśnie się zaręczył. Wiadomo, kto będzie jego piątą żoną

Michał Wiśniewski intensywnie korzysta z życia. To właśnie w tegoroczne święta Bożego Narodzenia fani dowiedzieli się, że ich idol chce ponownie się ożenić. Tajemnicę wyjawił znajomy artysty, który na serwis społecznościowy dodał zdjęcie z piosenkarzem i tajemniczą Pauliną, informując, że para właśnie się zaręczyła. W przyszłym roku najpewniej wezmą ślub.

Czerwonowłosy piosenkarz w marcu tego roku zdecydował się złożyć papiery rozwodowe. Nie chciał już żyć w związku małżeńskim z przebojową i odnoszącą sukcesy w "Tańcu z Gwiazdami" Dominiką Tajner. Szybko znalazł kolejną pokrewną duszę - założył konto na portalu randkowym, na którym poznał Paulinę. Artysta chroni swoją wybrankę przed dziennikarzami i światłami reflektorów, lecz udało się ustalić kilka faktów z jej życia. 

Kobieta skrywała niemały sekret. Jak sobie z tym poradzi Michał Wiśniewski?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta już w lipcu wprowadziła się do podwarszawskiej willi Michała Wiśniewskiego i wspólnie zdecydowali, że chcą ze sobą iść przez życie. Mało kto o tym wiedział, ale 35-letnia Paulina ma sporo wspólnego z piosenkarzem. Oboje mają po czwórce dzieci z poprzednich związków. Wychodzi więc na to, że po ślubie Michał Wiśniewski stanie się tatą ośmiu pociech. Ta wiadomość niesamowicie zaskoczyła fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec dziecka wysyła nam 300 zł alimentów, chociaż sam zarabia fortunę. Mówi, że niedługo odbierze mi córkę
2. 8 Polaków nie żyje, 118 jest rannych. Policja przekazała bardzo niepokojące wiadomości

Media swojego czasu nagłaśniały również plotki o ciąży narzeczonej Michała Wiśniewskiego, lecz nie zostało to potwierdzone. O Paulinie wiadomo również, że pochodzi z Warszawy i nie jest związana z show-biznesem jak poprzednie żony artysty. Dzieci "Czerwonowłosego" poznały już wybrankę ojca, a na pewno zrobiła to Etiennette, która towarzyszyła parze na koncercie Bon Jovi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Dagmara z "Królowych życia" pokazała, jak spędza święta. Wielu ją znienawidzi, druga połowa jest zachwycona
  4. Najlepszy sposób na świąteczną zgagę. Jest banalnie prosty i pomaga każdemu
  5. Odejście znanego dziennikarza wstrząsnęło Polakami w święta. Ujawniono list, jaki zostawił przed śmiercią, prawda wyszła dopiero po latach

Źródło: Styl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News