Zjadła ulubioną potrawę, umarła w męczarniach 21 dni później. Odkryli, że była "zjadana od środka"

Zjadła ulubioną potrawę, umarła w męczarniach 21 dni później. Odkryli, że była "zjadana od środka" Źródło: YouTube / CBS News

Kobieta pojechała wypocząć nad oceanem. Po powrocie z wakacji nie przeżyła nawet miesiąca. Umierała w okropnych męczarniach, wszystko przez jeden posiłek.

Kobieta wypoczywała nad oceanem, ciesząc się piękną pogodą i odrobiną relaksu. Niestety wakacje skończyły się dla niej tragicznie. Po powrocie okazało się, że jej stan jest krytyczny, a po trzech tygodniach już nie żyła. Umierała w okrutnych męczarniach, wszystko przez jej ulubioną potrawę. Rodzina kobiety ostrzega teraz innych przed zdradliwym posiłkiem.

Kobieta pojechała na wakacje. Spędziła je nad oceanem

Jeanette LeBlanc postanowiła wypocząć nad oceanem. Kobieta pojechała na wakacje i korzystała na całego z nadmorskich atrakcji. Pewnego dnia bardzo zaszkodził jej ulubiony posiłek. 55-latka zjadła surowe ostrygi i chwilę później wyjątkowo źle się poczuła. Zignorowała jednak to zdarzenie w przekonaniu, że jej nagłe dolegliwości prawdopodobnie wynikają z reakcji alergicznej.

Jednak jej stan zdrowia się nie poprawiał. Kobieta z dnia na dzień czuła się coraz gorzej, aż w końcu postanowiła odwiedzić lekarza. Medycy przeprowadzili szereg badań i postawili okropną diagnozę. Okazało się, że do organizmu kobiety dostały się przecinkowce. To bardzo groźny szczep bakterii, który są mięsożerne, czyli dosłownie zjadają swoją ofiarę od środka.

Kobieta zmarła niecały miesiąc po wakacjach. Do jej organizmu dostały się bardzo niebezpieczne bakterie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostrygi są potrawą znaną na całym świecie i na pewno nie tylko Jeanette je uwielbiała. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że ich spożywanie może mieć tragiczne konsekwencje. Przecinkowcami można zarazić się, jedząc m.in. surowe lub niedogotowane posiłki. Lekarze, choć robili, co tylko było w ich mocy, niestety nie zdołali ocalić życia kobiety. Szkody w jej organizmie, które spowodowały groźne bakterie, były zbyt rozległe. Kobieta była właściwie zjadana od środka i  niewyobrażalnie cierpiała. Walczyła z zakażeniem prawie miesiąc, niestety ostatecznie zmarła.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Bardzo smutna wiadomość od Damiana Kordasa tuż po zwycięstwie w "Tańcu z gwiazdami". Współczujemy

Teraz rodzina i przyjaciele kobiety opowiadają publicznie jej smutną historię, by ostrzec innych ludzi. Na jej przykładzie tłumaczą, że spożywanie surowych czy nawet niedogotowanych posiłków może się skończyć tragicznie. Przekonują, by przywiązywać większą wagę do tego, co znajduje się na naszym talerzu. To może uratować komuś życie.


YouTube / CBS News

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolejny "Taniec z gwiazdami" już bez Iwony Pavlović?! Najostrzejsza jurorka zabrała głos, fani są zaniepokojeni
  2. Coś od 60 lat rosło jej w brzuchu, myślała, że to guz. Diagnoza lekarzy ją zdruzgotała
  3. Jak mógł to zrobić własnemu synkowi?! Kamera monitoringu nagrała, jak ojciec postąpił z 3-letnim dzieckiem
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. FATALNE prognozy ZUS dotyczące emerytur. "Kto ma słabe nerwy, niech nie czyta"

źródło: Webniusy

Następny artykuł