Kobieta - wyznanie
ErikaWittlieb/Pixabay
Aneta Wasilewska - 25 Września 2020

Siedziała za kratami, bo złamała zasady kwarantanny. Ujawniła, co wyrabiało się w jej celi, straszne

W końcu po pięciu miesiącach mogła opuścić zakład karny. Kobieta, która spędziła ostatnie miesiące za kratkami, za złamanie zasad kwarantanny wyznała, co działo się w celi. Jej słowa przerażają.

Kobieta została oskarżona o "sprowadzenie niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób, powodując zagrożenie epidemiologiczne lub szerzenie się choroby zakaźnej". Mieszkanka Torunia usłyszała taki zarzut, gdy wyszło na jaw, że dwukrotnie złamała zasady kwarantanny. Od maja przebywała w areszcie.

Wiadomości, zwołanie sztabu kryzysowegoOdbędzie się pilne posiedzenie sztabu kryzysowego, wiemy, czego dotyczy. Fatalne wiadomości dla milionów PolakówCzytaj dalej

Kobieta trafiła do więzienia za złamanie zasad kwarantanny

Zgodnie z decyzją Sądu Okręgowego w Toruniu pani Karolina została wypuszczona z aresztu. Obecnie jest pod nadzorem policji, a dwa tygodniu musi pojawiać się na komendzie. Po wyjściu z aresztu zdradziła, jak wyglądały jej ostatnie miesiące. Przypomnijmy, gdy trafiła do zakładu karnego, była zakażona koronawirusem i przebywała w izolacji. Jednak, kiedy powtórny test wyszedł negatywny, została przeniesiona do Zakładu Karnego w Grudziądzu.

- Kiedy usłyszałam, że idę siedzieć, kompletnie się załamałam. Od razu był płacz, nie do powstrzymania, odechciało mi się żyć. Jak jechałam do Zakładu Karnego w Potulicach, podano mi silne leki uspokajające. Efekt był taki, że byłam prawie nieprzytomna, do tego cały czas wymiotowałam. Ale prawdziwy koszmar zaczął się w Zakładzie Karnym w Grudziądzu, gdzie trafiłam po tym, jak już przechorowałam koronawirusa - opowiedziała w rozmowie z portalem Onet.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zapomniała o jednej rzeczyZdezynfekowała ręce, zapomniała o jednej rzeczy. Chwilę później rozległa się eksplozjaCzytaj dalej

Zdradziła, jak wyglądał pobyt w zakładzie karnym

- W Grudziądzu bałam się praktycznie cały czas. Wszystkiego. I dziewczyn z celi, i oddziałowych. Ja byłam nikim i tak mnie traktowano. Najpierw siedziałam w celi siedmioosobowej, potem jedna osoba ubyła. W tej samej celi była kobieta, która miała odpowiadać za handel ludźmi i matka, która miała zabić swoje miesięczne dziecko, wystawiając je na mróz. Koszmar - wyjawiła.

Jak przekazała w rozmowie z Onetem, w celach nie było żadnego podziału. Niezależnie od wyroku, osadzone siedziały w "mieszanym" towarzystwie. Pani Karolina nie ma wątpliwości, że została źle potraktowana podczas pobytu w zakładzie. Co więcej, nie wyklucza, że to nie koniec sprawy.

- Dlatego nie wykluczam, że podejmę w tej sprawie jakieś kroki prawne. W zakładach karnych traktowano mnie bardzo źle, jakbym była przestępcą. Nie pozwolono mi nawet iść do kaplicy. Ja tego nie zapomnę nigdy - kwituje.

Dzisiaj grzeje:

1. Okropne, co Daniel Martyniuk zarzucał obecnej ukochanej. Wszystko trafiło do sieci

2. TVN pilnie ostrzega. Wszystko zacznie się już za chwilę, zagrożone jest aż 9 województw

3. Były teść syna Zenka Martyniuka przerwał milczenie. Jego wyznanie sprawiło, że wielu zaniemówiło

Pani Karolina wyznała, dlaczego złamała kwarantannę

Kobieta wyjawiła, co ją zmusiło do tego, by złamać zasady kwarantanny. Jak się okazuje, w sytuacji bezwzględnego zakazu wyjścia z domu, nie miała innej możliwości, by zakupić jedzenie i lekarstwa. Pani Karolina bardzo żałuje, że podczas zakupów postanowiła także wejść do sklepu z pamiątkami.

- Byłam wtedy u rodziców. Mama, ciężko chora, była w szpitalu, taty nie było, a mąż jest starszy ode mnie i nie mógł mi pomóc, bo to on wymagał pomocy. Więc wyszłam po jedzenie i lekarstwa. Strasznie żałuję jednego. Tego, że weszłam też do sklepu z pamiątkami i kupiłam kubek. To było złe, głupota, jakbym mogła cofnąć czas to nigdy bym tego nie zrobiła - dodała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
  2. Polski Ken chciałby walczyć na Fame MMA. "Może niektórym zamknąłbym te piękne buźki"
  3. Zdradzili, jak będzie wyglądać chodzenie księży "po kolędzie". Wiele osób nie dowierza w nowe przepisy
  4. Za 20-złotówkę z czasów PRL możesz dostać nawet 5 tysięcy złotych. Możesz mieć ją w domu
  5. Spełniła się czarna wizja Krzysztofa Jackowskiego? Stało się wczoraj, nikt nie może uwierzyć
  6. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom

Miss przeszła koszmarW wieku 5 lat została miss piękności, następnie przeszła koszmar, musiała się poświęcić. Wiemy, jak wygląda dziśCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News