Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty Źródło: YouTube - Onet News

Kobieta towarzysząca Piotrowi Woźniak-Starakowi nie była jedyną osobą, która przebywała w jego motorówce. Okazało się, że na pokładzie znajdowała się jeszcze jedna osoba.

27-letnia kobieta - Ewa, towarzyszyła Piotrowi Woźniak-Starakowi w trakcie ostatnich chwil jego życia. Przebywała z nim na motorówce, kiedy doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego dziedzic wielkiej fortuny zginął. Po tygodniu od wypadku na jaw wychodzą nowe fakty.

Piotr Woźniak-Starak zaproponował 27-letniej kobiecie "podwózkę" łodzią

Piotr Woźniak-Starak do późnych godzin przebywał w gospodzie "Czarny Łabędź", w której chwilę wcześniej spożywał kolację ze swoją rodziną. Wtedy też miał poznać 27-letnią Ewę - kelnerkę w restauracji, która obsługiwała jego stolik. Pracowała wtedy na ostatniej zmianie i ze względu na długi czas pobytu ostatniego gościa - nie miała jak wrócić do domu.

Wtedy Piotr Woźniak-Starak miał zaproponować jej podrzucenie jej swoją łodzią. Z oficjalnych doniesień wiadomo było, że 39-latek i 27-latka wypłynęli motorówką i niedługo później zdarzył się wypadek, ale okazuje się, że ostateczna wersja wydarzeń jest inna. Na łodzi znajdował się również pewien mężczyzna.

Nie tylko 27-letnia kobieta znajdowała się na łodzi Piotra Woźniaka-Staraka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się teraz okazuje, Piotr Woźniak-Starak miał zaproponować podwiezienie zarówno kelnerki, jak i jej znajomego. Tak też się stało, gdyż w momencie opuszczenia restauracji na pokładzie znajdowały się trzy osoby. Później producent filmowy odstawił znajomego Ewy i ruszył w dalszą drogę, aby "podwieźć" kelnerkę. Niestety, reszta jest już nam doskonale znana - podczas zakrętu doszło do wypadku, w wyniku którego milioner zginął.

Dzisiaj grzeje: 1. Kupił szczeniaki, myślał że to psy obronne. Zaczęły rosnąć w ekspresowym tempie, okazały się być zupełnie innymi zwierzakami
2. Emerytura pomostowa z nowymi limitami. Zmiany już we wrześniu

- Bardzo pasuje to do Piotra. Wiele razy widziałem jak spontanicznie pomagał innym - miało powiedzieć jedno ze źródeł na temat zaproponowania transportu Ewie i jej znajomemu.

To wyjaśnia wszelkie spekulacje dotyczące tego, co Woźniak-Starak mógłby robić w nocy na środku jeziora z 27-letnią kelnerką.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mało kto wie, że Piotr Woźniak-Starak miał BRATA. Nikt nic o nim nie mówi, znamy prawdę. Wiemy, kim jest 
  2. Pierwsze słowa rodziny Piotra Woźniaka-Staraka po tragedii. Opublikowali nekrolog, który rozrywa serce
  3. Ostatni prezent Woźniaka-Staraka dla żony był wyjątkowy. Wydał 16 milionów
  4. Mama Agnieszki Woźniak-Starak to przepiękna kobieta. Wiadomo po kim gwiazda odziedziczyła urodę
  5. Małgorzata Rozenek pokazuje coraz więcej. Komentarz Hanny Lis bawi do łez

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News