Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią

Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią Źródło: Facebook Kia Lettice

Kobieta, która dowiedziała się, że umiera, miała tylko jedno marzenie. Nie spodziewała się, że uda się je kiedykolwiek spełnić. Gdy kolejna dawka chemioterapii nie zadziałała, dowiedziała się, że zostało jej zaledwie cztery godziny życia. Wtedy stał się cud. Do końca nie wierzyła w to, co się stało. Wydarzyło się niebywałe.

Kobieta zmagała się z chorobą od bardzo długiego czasu. Kia Lettice z Australii miała zaledwie 22 lata, kiedy dowiedziała się, że w jej życiu znowu pojawił się najgroźniejszy wróg - nowotwór. Jej organizm był wycieńczony agresywnym schorzeniem i długim leczeniem. Niestety, chemioterapia nie przynosiła spodziewanych efektów. Młoda dziewczyna została poinformowana przez lekarzy, że zostało jej zaledwie kilka godzin życia. Ostatnie chwile postanowiła spędzić z najlepszą przyjaciółką.

Kobieta marzyła tylko o jednej rzeczy

Mahalia Murphy, która przyjaźniła się z Kią od dzieciństwa, postanowiła, że spełni największe marzenie umierającej koleżanki. 22-latka, która większość życia spędziła w szpitalu w Sydney, nigdy nie traciła dobrego humoru. Często powtarzała, że zostanie żoną jednego z dwóch reprezentantów kraju w rugby. Mahalia postanowiła napisać na Facebooku do jej ulubionych graczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Pilna prośba! Czy któryś z Was byłby w stanie pocieszyć moją przyjaciółkę? Leży w Prince of Wales Hospital, według lekarzy nie przeżyje nawet 4 godzin. Zawsze marzyła o tym, by spotkać się z Gregiem Inglisem lub Beau Ryanem. Proszę, odezwijcie się, będę dozgonnie wdzięczna - napisała dziewczyna.

Marzenia się spełniają

Jej prośba przyniosła nieoczekiwany efekt. Już dwie godziny później w drodze do szpitala był znany sportowiec, Beau Ryan. Mężczyzna grał w takich zespołach jak Cronulla-Sutherland Sharks i Wests Tigers w National Rugby League. Dla umierającej dziewczyny był idolem, od lat marzyła o spotkaniu z graczem, w którym po cichu się podkochiwała. Kiedy zobaczyła Beau przy swoim szpitalnym łóżku, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Para spędziła ze sobą kilka godzin, co dodało Kii energii do dalszej walki z nowotworem.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych

2. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności

Kobieta odeszła po kilku dniach od spotkania ze sportowcem. Niestety, nowotwór okazał się silniejszy. Kia Lettice zmarła przed czterema laty. Dzięki spełnionym marzeniom, jej ostatnie dni były nieco weselsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuć skorupki z jajek do pralki. Efekt zdumiewa, już nie będziesz chciała nigdy robić inaczej
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: Podaj to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News