Przez rok robiła sobie zdjęcie codziennie. Jedno spojrzenie na ostatnie z serii sprawia, że człowiek zalewa się łzami

Przez rok robiła sobie zdjęcie codziennie. Jedno spojrzenie na ostatnie z serii sprawia, że człowiek zalewa się łzami Źródło: youtube.com fero061982

Kobieta każdego dnia przez okrągły rok robiła sobie jedno zdjęcie. Później wszystkie pokazała w mediach społecznościowych. Widok ostatniego z serii sprawia, że trudno powstrzymać łzy. Nie mieści się w głowie.

Pewna kobieta postanowiła codziennie robić sobie jedno zdjęcie, a potem połączyć wszystko w jeden filmik. Tego typu materiały są w sieci bardzo popularne i pokazują, jak niektórzy zmieniają się przez 365 dni. Ona jednak zrobiła to z zupełnie innego, o wiele bardziej porażającego, powodu. Ostatnia fotografia jest dramatyczna i niesie za sobą bardzo ważny przekaz. 

Kobieta codziennie przez rok robiła sobie zdjęcie. Finał odbiera mowę 

Kolorowe zdjęcia czy nagrania niewątpliwie są jednym z lepszych elementów nowoczesnej technologii, które pozwalają nam dokładniej zapamiętać miłe czy istotne dla nas wydarzenia. Dzięki nim możemy obserwować również jak my sami, czy nasi bliscy, zmieniamy się na przestrzeni lat. By lepiej zaobserwować różnice, wiele osób postanawia wykonać 365 fotografii (dokładnie jedną każdego dnia w roku), a później połączyć wszystko w całość i podziwiać, jak na nasz wizerunek wpłynął zaledwie lub aż rok. Kobieta, która swoim materiałem podzieliła się w serwisie YouTube, miała do tego jednak nieco inną motywacją. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wykonując sobie codziennie jedno zdjęcie, chciała dokładniej zobrazować społeczeństwu, jak przemoc domowa wpływa na człowieka. Na pierwszych fotografiach była uśmiechnięta i wyraźnie szczęśliwa. Im jednak bliżej końca nagrania, tym więcej smutku pojawiało się na jej twarzy, a także siniaki i blizny po uderzeniach. To niestety był dopiero przedsmak tego, co pokazała na końcu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż Kasi Cichopek w końcu pokazał twarze dzieci. Widok odebrał fanom mowę

2. Wystartowały kontrole maseczek w komunikacji miejskiej. Kary za brak są wręcz astronomiczne

Na ostatnim zdjęciu pokazała swoją twarz zupełnie zmasakrowaną - pełną sińców i krwiaków. Jedno jej oko zupełnie się nie otwierało. W dłoni trzymała tylko kartkę z porażającym napisem: "Pomóżcie mi, nie wiem czy dożyję jutra”. Filmik błyskawicznie zaczął obiegać media z całego świata. Odbiorcy są przerażeni tym, że tak niewiele mówi się o problemie, którego choć nie widać gołym okiem, wciąż dotyka miliony kobiet za zamkniętymi drzwiami ich domów. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zdumiewające zastosowanie ogórka. Nie uwierzysz, co nim zastąpisz
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Miliony Polaków będą oburzone, Jackowski jest wszystkiego pewien. Jasnowidz powiedział, co wydarzy się na jesieni
  4. Co za przystojniak. Natalia Kukulska pokazała swojego 20-letniego syna, ależ się zmienił
  5. Niepokojące doniesienia o Ewie Wachowicz. Jak tak można? W sieci pojawił się pilny apel
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News