Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu

Nikt nie miał pojęcia o kwarantannie 50-letniej Polki. Tragiczne odkrycie w jej mieszkaniu Źródło: Unsplash Michael Amadeus

Wielu z nas musi aktualnie przebywać w swoich domach. 50-letnia kobieta przechodziła kwarantanne. Nikt jednak nie podejrzewał, że przyniesie ona taki rezultat. To co odkryto w jej mieszkaniu może napawać zgrozą.

Kobieta niedawno wróciła zza granicy. Biorąc pod uwagę panującą aktualnie pandemię, którą wywołał koronawirus, konieczne było zastosowanie środków bezpieczeństwa w postaci domowej kwarantanny. Wtedy jeszcze nic nie zapowiadało tego jak niepomyślny obrót przybiorą przyszłe wydarzenia.

Kobieta zaniepokoiła swojego zięcia

Kobieta mieszkająca w Koninie, podobnie jak wiele osób z całego świata, odczuła utrudnienia spowodowane przez zagrożenie epidemiologiczne. 50-latka wróciła z Niemiec, w związku z tym musiała dostosować się do wymogów nakazujących odbycie kwarantanny. 14 dni w odosobnieniu miało sprawić, że potencjalna infekcja nie zagrozi innym. Okazało się jednak, że pobyt w domu niósł ze sobą inne ryzyko.

Koronawirus sprawił, że kobieta pozostawała w domu. Po pewnym czasie jej zięć zaczął się niepokoić. Teściowa nie odbierała telefonu. Mężczyzna postanowił udać się do mieszkania i sprawdzić co się dzieje. To co odkrył mrozi krew w żyłach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izolacja przyniosła okropny rezultat

Kiedy zięć 50-latki dotarł do jej mieszkania. Na samym początku nie podejrzewał, że jego odkrycie będzie naprawdę makabryczne. Przeczucie mężczyzny niestety okazało się niezawodne. Stało się coś niedobrego. Kiedy otwarto zamknięte od środka drzwi wszystko było już jasne. Kobieta nie żyła. Zięć od razu powiadomił odpowiednie służby. Okazało się jednak, że sanepid nic nie wiedział o jej kwarantannie.

- Rzeczywiście wypełniła na granicy dokumenty związane z kwarantanną, ale do sanepidu w Koninie one jeszcze nie dotarły. Sanepid nic nie wiedział o kwarantannie, podobnie jak policja - skomentowała sprawę podczas rozmowy z Gazetą Wyborczą rzeczniczka prokuratury w Koninie, Aleksandra Marańda.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z wielu seriali TVN i TVP. Niewyobrażalnie smutna wiadomość
2. Gwiazdor „M jak miłość” przekazał tragiczne informacje. Koronawirus zabił członka jego rodziny

W mieszkaniu 50-latki szybko pojawiła się straż pożarna i ratownicy medyczni. Wszyscy mieli na sobie ochronne kombinezony chroniące przed infekcją. Nie stwierdzono udziału osób trzecich w śmierci kobiety. Jak podaje Wirtualna Polska szefowa Konińskiego sanepidu stwierdziła, że nic nie wskazuje na to, że powodem zgonu był koronawirus. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe objawy koronawirusa. Lepiej ich nie lekceważyć
  2. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  3. Ważny apel papieża Franciszka. Poprosił o jedną rzecz, podał datę 25 marca
  4. Syn słynnej aktorki przekazał tragiczne wieści. Zmarła wczoraj na koronawirusa
  5. Pilny apel sanepidu, trwają poszukiwania uczestników mszy. Jedna z osób miała koronawirusa, wielkie niebezpieczeństwo
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News