Nieludzkie, do nieprzytomności pobił piękną kobietę na środku ulicy. Powód nie mieści się w głowie

Nieludzkie, do nieprzytomności pobił piękną kobietę na środku ulicy. Powód nie mieści się w głowie Źródło: Facebook Meera Solanki

Kobieta została pobita na środku ulicy tak mocno, że straciła przytomność. Przyczyna wybuchu agresji jest niewiarygodna. Mężczyzna dopuścił się haniebnego czynu.

Kobieta nie spodziewała się takiego zakończenia dnia. Nic nie zapowiadało, że stanie się ofiara ataku ze strony obcego mężczyzny. Agresja została spowodowana czymś, co przekracza ludzkie pojęcie. Kobieta została pobita i trafiła do szpitala.

Kobieta została zaatakowana z powodu, który nie mieści się w głowie

Kiedy 29-letnia kobieta miała już wracać do domu po udanym dniu, nie przeszło jej przez myśl, że skończy go w szpitalu. Tego dnia były jej urodziny. Postanowiła celebrować je w gronie przyjaciół, z którymi udała się do baru. Dobrze się bawili w swoim gronie. Niestety finał zabawy okazał się fatalny. To co się stało, było niewyobrażalne.

Kobieta miała mieć wyjątkowy dzień. Urodziny nie zdarzają się przecież codziennie. W grupie przyjaciół czuła się bezpiecznie. Niestety zainteresowała się nimi gromada Azjatów, którzy nie mieli dobrych zamiarów. Ich uwagę najbardziej przykuła koleżanka solenizantki. Wkrótce jednym z mężczyzn zawładnęła agresja. Powód był niewiarygodny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Początkowo mężczyzna jedynie zaczepiał 29-latkę. Jednak kiedy kobieta wyszła o 2. w nocy z baru razem z dwiema przyjaciółkami, nastąpił atak. Mężczyzna stał się agresywny względem jednej z nich w rezultacie tego doszło do rękoczynów.

Całe zajście miało miejsce w Anglii. Kobieta zrelacjonowała, że mężczyzna zaczął obrażać jej koleżankę. Jak się okazało powodem najprawdopodobniej były jej azjatyckie rysy twarzy. Agresor zaczął wykrzykiwać pod jej adresem niewybredne słowa i w dosadny sposób nakazał jej zabrać koronawirusa do domu. Solenizantka stanęła w obronie swojej przyjaciółki. Wtedy nastąpiła kulminacja agresji ze strony mężczyzny. 29-latka, która starała się pomóc koleżance w walce z agresorem, została przez niego uderzona w głowę. 

- Uderzył mnie w głowę, a ja upadłam na chodnik i straciłam przytomność - powiedziała kobieta, która do niedawna cieszyła się swoimi urodzinami.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne smsy, Ty też? Nie wolno go ignorować, oznacza ogromne niebezpieczeństwo
 
2. Kinga Rusin apeluje do samego Prezydenta. Chodzi o skandaliczny materiał TVP

Meera Solanki spędziła 6 godzin w szpitalu. Wstrząs mózgu na tydzień wykluczył ją z aktywności zawodowej. Sprawca jest poszukiwany przez policję. Jak donosi członek anglo-chińskiego stowarzyszenia z Birmingham, ataki na osoby o azjatyckich rysach twarzy są częstsze odkąd ogłoszono zagrożenie koronawirusem. Informacje o przemocy spowodowanej koronawirusem pojawiły się już w Newcastle, Yorku i Manchesterze. 

uploaded

(Facebook Meera Solanki)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chłopiec chory na niezwykle rzadką chorobę nie chce żyć. Wszystko przez rówieśników, którzy go wyśmiewają
  2. Skoki narciarskie zostaną odwołane przez koronawirus? Organizatorzy są pełni obaw
  3. Niezwykły przepis na chlebek szczęścia z Watykanu. Efekt jest niebywały, ale nie można się nim dzielić z każdym
  4. Synoptycy łapią się za głowy. Niebawem w Polskę uderzy potężna Zehna, sytuacja będzie fatalna
  5. Mąż kazał przeczytać żonie swoje zapiski, a potem strzelił. Najgorszą rzecz zrobił dopiero, kiedy zaczęła krzyczeć
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Fakt24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News