Myślała, że kupiła zwykłą bombkę. Prawda okazała się dobijająca

Myślała, że kupiła zwykłą bombkę. Prawda okazała się dobijająca Źródło: Facebook / Stephanie Coueignoux

Kobieta sądziła, że kupiła przepiękną bombkę po wyjątkowo okazyjne cenie. Nie miała jednak pojęcia, że jej znalezisko jest tak niezwykłe. Kiedy odkryła prawdę, zamarła z przerażenia.

Kobieta była przekonana, że trafiła na wyjątkową okazję. Kupiła przepiękną bombkę choinkową po niezwykle okazyjnej cenie. Kiedy przyniosła ją do domu, z zaciekawieniem przyjrzała jej się z bliska Wtedy odkryła prawdę, która zmroziła jej krew w żyłach. Tego się zupełnie nie spodziewała, nie miała pojęcia, co ma z tym zrobić.

Kobieta kupiła starą bombkę w sklepie z używanymi rzeczami

Priscilla Bailey z Massachusetts kupiła przepiękną ozdobę choinkową w jednym ze sklepów z używanymi rzeczami. Kobieta była wyjątkowo zadowolona ze swojego znaleziska. Zjawiskowa bombka kosztowała ją zaledwie niespełna 3 dolary, czyli około 11 złotych.

Bombka na pierwszy rzut oka wyglądała zupełnie zwyczajnie. Szkło uformowane było w kształcie sporego serca w kolorze błękitnym. Na dole ozdobione było złotym koszyczkiem z roślinnym zdobieniem. Do niego przyczepiony został łańcuszek z dzwoneczkiem. Ozdoba wyglądała na lekko podniszczoną, ale to tylko nadawało jej charakteru. Nic dziwnego, że przepiękna bombka natychmiast przyciągnęła uwagę Priscilli.

Kobieta przyniosła bombkę do domu, wtedy zauważyła coś niepokojącego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedy Priscilla przyniosła ozdobę do domu, zaczęła się jej z ciekawością przyglądać. Po chwili zauważyła coś, co zmroziło jej krew w żyłach. Tego nikt się nie spodziewał. Kobieta zauważyła, że coś znajduje się w środku ozdoby. Spojrzała na bombkę w świetle i odkryła, że w jej wnętrzu znajdują się prochy. Przepiękna szklana wydmuszka tak naprawdę była czyjąś urną.

- Na początku wystraszyłam się. Ale potem nabrałam przekonania, że ten przedmiot musi dotrzeć do właściciela - wyznała Priscilla.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2. Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Właścicielka niezwykłej bombki, wraz ze swoją córką, Kat, postanowiła odnaleźć osobę, do której wcześniej należała ozdoba. Zdjęcie przedmiotu i swoją historię udostępniła w sieci. Głęboko wierzy, że urna z prochami wróci do rodziny zmarłego.

- To musi mieć swoją historię, więc mój cel jest taki by dowiedzieć się do kogo należy - oznajmiła kobieta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Andrzej Piaseczny przekazał radosną nowinę. Z całego serca gratulujemy!
  4. Świeżo upieczony tata, 72-letni Karol Strasburger, wydała apel w sprawie dziecka. Powalająca wiadomość o małej córeczce
  5. Znany z "Barw szczęścia" i "Pensjonatu pod Różą" spowodował wypadek w Warszawie. Policja ujawniła porażające informacje

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News