47-latka nagle poczuła tak silne bóle brzucha, że pilnie przewieziono ją do szpitala. Ale dopiero diagnoza zwaliła ją z nóg

47-latka nagle poczuła tak silne bóle brzucha, że pilnie przewieziono ją do szpitala. Ale dopiero diagnoza zwaliła ją z nóg Źródło: Unsplash/Jair Lázaro

Kobieta poczuła nagle nieznośny ból brzucha. Wiedziała, że nie wytrzyma i natychmiast ruszyła do szpitala. Na miejscu lekarze przeprowadzili wszystkie potrzebne badania i powiedzieli jej coś, co zmieniło jej życie. Długo nie mogła się po tym pozbierać. Ich odkrycie zmieniło jej życie na zawsze.

Kobieta była bardzo zaniepokojona silnym bólem brzucha. Nie wiedziała, skąd się wziął i obawiała się, że to początek jakiejś bardzo poważnej choroby. Miała w końcu 47 lat, a od krewnych słyszała, że to wtedy zazwyczaj zaczynają się problemy ze zdrowiem. W szpitalu poddała się wszelkim koniecznym badaniom - chciała mieć pewność, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie mogła uwierzyć, kiedy od lekarza usłyszała niesamowitą prawdę.

- Jest pani w ciąży i zaraz pani urodzi - powiedział jej specjalista.

Kobieta urodziła niespodziewanie w 47. roku życia

Judy Brown była w szczęśliwym związku małżeńskim z mężczyzną swojego życia już 22 lata. Mieli dość spokojne podejście do kwestii dzieci - jeżeli jakieś miałoby się im przydarzyć, nie mieliby nic naprzeciwko, ale nie chcieli się deklarować i planować przyszłości wokół noworodka. W pewnym momencie Judy uznała, że już dla niej za późno.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczęła zauważać w swoim ciele pewne zmiany, które pamiętała z okresu przekwitania własnej mamy - w tym zaokrąglony brzuch, którego nie zmniejszała żadna dieta. Kobieta w ogóle nie podejrzewała, że mogą to być zwiastuny wielkiej zmiany w jej życiu, która nie miałaby mieć nic wspólnego z menopauzą. Gdy kobieta usłyszała radosną nowinę od lekarzy ze szpitala w Massachusetts, nie zostało jej już wiele czasu - ledwie godzinę potem na świat przyszła jej córka, kompletnie zdrowa, ważąca 3,6 kilograma Carolyn Rose.

Judy i Jason wciąż nie mogą uwierzyć we własne szczęście

Para oczywiście nie była przygotowana na przyjęcie nowego członka rodziny, ale rodzina i przyjaciele małżeństwa stanęli na wysokości zadania. Już kilka dni po tym, jak ogłosili, że w ich życiu zajdzie pewna ważna zmiana, otrzymali pełną wyprawkę, dzięki czemu mogli powitać Carolyn Rose w domu wyposażonym i przystosowanym do jej potrzeb.

Dzisiaj grzeje: 1. Zmarła samotna i zapomniana. Była uwielbianą pogodynką TVP
2. TVN podaje prognozę alarmów pogodowych IMGW. Dotyczy 7 województw, będzie źle

Historia Judy i Jasona ostatecznie dowodzi, że nigdy nie jest za późno na realizowanie własnych marzeń i nigdy nie wiadomo, kiedy może przydarzyć się coś, co przyniesie wiele szczęścia i nowych pięknych wspomnień.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: newsner

Następny artykuł