Młoda kobieta wyszła za 68-latka dla pieniędzy. Zorientował się, a po jego śmierci wyszło na jaw jak genialnie ją załatwił

Młoda kobieta wyszła za 68-latka dla pieniędzy. Zorientował się, a po jego śmierci wyszło na jaw jak genialnie ją załatwił Źródło: screen/topniusy/

Kobieta miała prosty plan, który początkowo przebiegał bez żadnych zastrzeżeń. Była przekonana, że upragniony cel jest już na wyciągnięcie ręki. Gdy jednak znalazła się krok od fortuny, wyszło na jaw, za jak sprytnego mężczyznę wyszła.

Kobieta nie miała żadnych skrupułów. Zależało jej tylko na jednym, czego nie zamierzała ukrywać. Uwiodła starca wiedząc, że po jego śmierci wszystko, co należało do niego, znajdzie się w jej rękach. Bliscy 68-latka byli przekonani, że udało jej się go przechytrzyć, jednak niespodziewanie na jaw wyszło, jak przebiegłym był mężczyzną. 

Kobieta wzięła ślub z 68-latkiem dla pieniędzy 

Francuz Marcel Amphoux miał 68 lat w chwili, gdy poznał o 21 lat młodszą Sandrine Devillard. Mężczyzna nie miał wcale pokaźnego majątku, wielkiej willi i służby, jednak mimo to 47-latka zakochała się w jego pieniądzach, choć - co ciekawe - nie tych, które miał, a tych, które mógł mieć. Marcel był właścicielem małego domku w Alpach z nieziemskim widokiem. Ceny działek w tamtejszych rejonach co roku rosły w zatrważającym tempie, a piękny widok był atutem, który dodatkowo podbijał stawkę. 

Sandrine wiedziała, że za kilka lat maleńki domek będzie wart fortunę, dlatego postanowiła wyjść za 68-latka. Szybko udało się go uwieść i mimo braku akceptacji ze strony jego bliskich, stanęli na ślubnym kobiercu. Kobieta od razu wróciła do Paryża, gdzie mogła wieść własne życie z dala od męża i spokojnie czekać na jego śmierć. 

Rok później starzec miał wypadek, po czym wymagał długiej rekonwalescencji. Żona nawet przez moment nie zamierzała się nim zajmować, a gdy starzec ostatecznie zmarł, błyskawicznie zjawiła się po swój dobytek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O wszystkim wiedział i genialnie ją załatwił 

Szybko okazało się, że Marcel, jeszcze przed wypadkiem, poznał zamiary żony. Niezwłocznie zmienił testament, wykreślając z niego Sandrine, a wszystko ofiarował swojej rodzinie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nikt tak pięknie nie napisał o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Łzy same napływają do oczu
2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

Kobieta nie kryła swojej złości i nie zamierzała udawać, że wcale nie zależało jej na domku. Skierowała nawet sprawę do sądu, podważając ostatnią wolę starca, jednak żaden sąd nie ustosunkował się do jej żądań. Nagle cały plan legł w gruzach, a do Francuzki dotarło, że nie jest w stanie już nic z tym zrobić.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomo, gdzie Piotr Woźniak-Starak chciał zabrać swoją żonę za 3 dni. Nie zdążył. To było ich wyjątkowe miejsce
  2. Józef Oleksy wyjawił straszliwe informacje o Jolancie Kwaśniewskiej. To się aż nie mieści w głowie
  3. Tata przez 13 lat odwiedzał miejsce, w którym umarł jego syn. Pewnego dnia znalazł tam wiadomość i płakał przez godzinę
  4. Mąż zadzwonił ze sklepu, ile kupić wody, odpowiedziała 12. Jak zobaczysz z czym wrócił popłaczesz się ze śmiechu
  5. 5-latka po raz pierwszy poszła do szkoły. Gdy rodzice przyjechali odebrać córkę, zabrakło im słów

Źródło: topniusy

Następny artykuł