Do samego końca walczyli o życie kobiety i jej psa. Wielka tragedia na północy Polski

Do samego końca walczyli o życie kobiety i jej psa. Wielka tragedia na północy Polski Źródło: flickr.com Lukas Plewnia

Kobieta musiała być reanimowana, ratownicy medyczni oraz policjanci robili, co mogli, aby utrzymać ją przy życiu. Niestety, 35-latka mimo usilnych działań zmarła. Ratowano nie tylko ją, ale i jej ukochanego psa. Tragedia na Pomorzu wstrząsnęła okolicznymi mieszkańcami.

Ofiarą wypadku jest kobieta, której reanimacja nie powiodła się. Obrażenia były zbyt poważne, a szybko udzielona pomoc nie przyniosła oczekiwanego rezultatu. Policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratury.

Wypadek bez rannych, niestety są ofiary

23 czerwca ok. godziny 10:00 dyżurny chojnickiej policji otrzymał zawiadomienie o poważnym wypadku na drodze wojewódzkiej nr 212 w Konarzynkach. Natychmiast na miejsce wysłano funkcjonariuszy, karetkę pogotowia oraz straż pożarną. Okazało się, że kierująca fordem 35-latka, mieszkanka powiatu gdańskiego, zderzyła się z ciężarową scanią.

Jak podaje Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach, 35-latka jechała od strony Konarzyn w kierunku Brus i wyprzedzając Toyotę, która zatrzymała się przed znakiem stopu, wjechała prosto pod Scanię. Ratownicy przy pomocy strażaków zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zaczęli udzielać pomocy poszkodowanej oraz jej psu. Niestety, długa reanimacja zakończyła się zgonem, zwierzaka również nie udało się uratować.

Kobieta nie przeżyła, reanimacja się nie powiodła

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Kierująca, zbliżając się do skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem przejazdu, podjęła manewr wyprzedzania samochodu osobowego marki Toyota, który właśnie w tym czasie zatrzymywał się na obowiązującym znaku stop i wjechała wprost pod nadjeżdżający samochód ciężarowy jadący z kierunku Bytowa w stronę Chojnic - wyjaśniła Justyna Przytarska z chojnickiej policji na antenie Weekend FM.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z ostatniej chwili. Rodzina przekazała najczarniejszą wiadomość, nie żyje legendarny polski dziennikarz
2. Pierwsze objawy raka płuc. Nigdy ich nie lekceważcie

Policjanci oczywiście sporządzili stosowne notatki, zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zebrali potrzebne dowody. Ustalono, że wszyscy uczestnicy zdarzenia, czyli 30-letni kierowca ciężarówki oraz pasażerowie Toyoty nie są ranni i nie było potrzeby hospitalizacji. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Fot. Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

Najlepsze newsy dnia:

  1. Twoja babcia jednak się myliła. Przepis nie ma prawa zadziałać tak, jak mówiono nam w dzieciństwie
  2. Justyna Kowalczyk miała wziąć ślub z narzeczonym. Plany trzeba było szybko zmienić, zdradziła wszystko w wywiadzie
  3. Maciej Dowbor pokazał swoje córeczki. Jedna z nich to wykapana babcia, piękności
  4. Matka sześciorga dzieci została okrutnie pozbawiona życia. Wielka tragedia na północy Polski, mieszkańcy nie są w stanie się pozbierać do dzisiaj
  5. Potężne ognisko wirusa, w jego centrum 900 Polaków. Zapadła decyzja o zamknięciu miasta, z każdą godziną komplikuje się sytuacja w niemieckiej miejscowości
  6. Nie żyje kolejna gwiazda TTV. Wiadomość przekazał Rinke Rooyens

Źródło: Fakt, Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News