33-latka nagle zniknęła. Gdy rodzina zajrzała do samochodu jej przyjaciółki, wszyscy zamarli

33-latka nagle zniknęła. Gdy rodzina zajrzała do samochodu jej przyjaciółki, wszyscy zamarli Źródło: Facebook / Shane Carey

Kobieta odwiozła synka do szkoły i zaginęła. Jej narzeczony nie miał pojęcia co stało się z partnerką i ich kilkutygodniową córką, rodzina wynajęła detektywa, by odnaleźć 33-latkę. Trop zaprowadził ich do jej przyjaciółki. Kiedy zajrzeli do jej auta, nie mogli uwierzyć w to, co zobaczyli.

Kobieta urodziła córkę zaledwie trzy tygodnie przed zaginięciem. Mama odwiozła starszego syna do szkoły i słuch po niej zaginął. Narzeczony kobiety zgłosił sprawę na policję, a rodzina zaczęła szukać 33-latki na własną rękę. Intensywne śledztwo detektywistyczne doprowadziło ich do jej przyjaciółki.

Kobieta zaginęła wraz z kilkutygodniową córką

Heidi Broussard z Houston w stanie Teksas zaginęła w połowie grudnia. Kobieta była ostatni raz widziana, kiedy odwoziła swojego syna do szkoły. Później zniknęła, wraz z 3-tygodniową córką Margot. Narzeczony Heidi nie miał pojęcia, co się z nimi dzieje i zgłosił sprawę na policję. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli intensywne poszukiwania.

Znajomi 33-latki sugerowali, ze kobieta mogła uciec od swojego partnera, podobno mieli rozstać się na początku roku. Pojawiły się również doniesienia, że to właśnie narzeczony kobiety może stać za jej zniknięciem, jednak nikt nie wierzył w taką wersję wydarzeń. Rodzina zaczęła poszukiwać dziewczyny na własna rękę i wynajęła prywatnego detektywa.

19 grudnia odnaleziono zwłoki kobiety w samochodzie stojącym na parkingu w Houston. Odkryta ofiara została uduszona. Ustalono, że ciało należy do zaginionej kobiety, a samochód do jej przyjaciółki, Magen Rosy Fieramuscy. Kobiety poznały się 11 lat temu na obozie kościelnym. Wcześniej podejrzana wielokrotnie nazywała Heidi swoją najlepszą przyjaciółką.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta poznała przyjaciółkę na obozie kościelnym

Policjanci natychmiast udali się do domu właścicielki pojazdu. Znaleźli w nim podejrzaną kobietę wraz z małą dziewczynką, która najprawdopodobniej jest córką zamordowanej Heidi, chociaż Fieramusca twierdzi, że to jej dziecko. Funkcjonariusze wciąż czekają na potwierdzenie badań DNA, ale są przekonani, że kobieta skłamała.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala

Nie wiadomo, z jakiego powodu przyjaciółka dopuściła się zabójstwa Heidi. Śledztwo wciąż trwa, a kobiecie grozi oskarżenie o morderstwo i porwanie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. Rafał usłyszał dziwny skowyt z lasu. Szczeniak owczarka nie miał szans uwolnić się z pułapki

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News