Kobieta chciała zrobić zdjęcie.
youtube.com
Klaudia Bochenek - 23 Października 2019

Chciała zrobić sobie oryginalne zdjęcie. Popełniła fatalny błąd, lekarze nie mają dla niej dobrych wiadomości

Kobieta zapragnęła mieć zdjęcie, którego będą zazdrościć jej wszyscy. Wszystko szło jak po maśle do pewnego momentu. Jej pomysł zakończył się bolesną wizytą w szpitalu i przykrymi komentarzami lekarzy. Nigdy nie powinno do tego dojść.

Kobieta nie myśląc zbyt długo i mając pod ręką coś, co pozwoliłoby jej stworzyć niecodzienny portret sprowadziła na siebie kłopoty. Przez brak rozwagi ma teraz poważne problemy ze zdrowiem, lekarze nie widzieli nigdy czegoś podobnego.

Kobieta została zaatakowana

Jamie Bisceglia, która na co dzień prowadzi firmę zajmującą się rybołówstwem, jest częstym gościem na różnego typu zawodach wędkarskich. Jedna z takich imprez mocno ją zainspirowała. W tym samym czasie brała udział w konkursie fotograficznym, dlatego pomyślała, że wykorzystanie zwierzęcia do wykonania portretu będzie genialnym pomysłem - nikt nie miałby takiego zdjęcia.

Mąż nakrył żonęZabawiała się na przystanku z czarnoskórym kochankiem. Nagle podszedł do nich jej mążCzytaj dalej

Jeden z uczestników zawodów złowił ośmiornicę. Kobieta wyjęła ją z pojemnika i użyczyła do pozowania. Kiedy przystawiła ją do swojej twarzy, poczuła ogromny ból. Nie spodziewała się, że te niepozorne mięczaki potrafią gryźć. Zwierzę wczepiło się przyssawkami w jej podbródek i nie miało litości. Kiedy udało się "odlepić" ośmiornicę z twarzy wszystkim ukazała się potworna rana, która krwawiła bez przerwy całe pół godziny.

Natychmiast trafiła do szpitala. Górna połowa jej ciała zaczęła mocno puchnąć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pies, małpka, kotek czy króliczekWyciekły tajne filmy z laboratorium. Koszmarny ból, małpki w kajdanach i konające z cierpienia psy, zdjęcia są wstrząsająceCzytaj dalej

Po dwóch dniach jej twarz zaczęła mocno puchnąć. Gardło oraz ramiona także zwiększyły swoją powierzchnię i przez to trafiła na oddział ratunkowy. Natychmiast podano jej antybiotyki, a lekarze stwierdzili, że to nie jest łatwy przypadek. W przypadku kobiety opuchlizna będzie się utrzymywać jeszcze przez kilka miesięcy. Na szczęście ugryzienie nie okazało się śmiertelne, lecz mało brakowało - kobieta sama nie była pewna, jaki rodzaj mięczaka trzyma w dłoniach.

Dzisiaj grzeje:

1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

- Dziób ośmiornicy przypomina kształtem dziób papugi i jest otoczony silną tkanką mięśniową nazywaną masą policzkową. Gdy zwierzę pochwyci zdobycz muskularnymi mackami używa świdrowatego języka do przewiercania się przez twardy pancerz ofiar. Po otwarciu pancerza drapieżnik wstrzykuje jad zawarty w ślinie by sparaliżować i zabić zdobycz - opisuje sposób ataku wykonywanego przez ośmiornice ekspertka w tej dziedzinie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Będą musieli pracować do 70. roku życia. NIE UNIKNIEMY podwyższenia wieku emerytalnego
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, na chwilę stanęło jej serce
  3. 8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia
  4. Brutalnie wykorzystał nieprzytomną kobietę. Po wszystkim zostawił przy jej łóżku przedmiot, który miała zobaczyć od razu po przebudzeniu
  5. Orzekli śmierć 13-latka, mama zgodziła się na pobranie organów. Jak mieli wyciągnąć mu narządy, stało się niemożliwe

Dziewczyna usłyszała dźwiękDziewczyna w nocy usłyszała złowieszczy śmiech swojego chłopaka, rano weszła do łazienki i zrozumiała dlaczego. 15 rozkładających na łopatki zdjęćCzytaj dalej

Źródło: National Geographic

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News