Kobieta stanęła przed sądem
unsplash.com Boxed Water Is Better
Weronika Wasiak - 23 Września 2020

Wyszła do sklepu, dopuściła się niewyobrażalnej rzeczy. Szybko stanęła przed sądem

Kobieta wyszła do sklepu po zwykłe zakupy, nie przypuszczając, że pociągnie to za sobą taki szereg wydarzeń. Niedługo później stanęła przed sądem i usłyszała wyrok. Nie mieści się w głowie, co zrobiła.

Kobieta bez wątpienia długo nie będzie mogła o tym zapomnieć. Nie przewidziała, że przeprawa do supermarketu zakończy się w tak kuriozalny sposób. W miniony wtorek usłyszała wyrok, a jej porażająca historia powinna być przestrogą dla wszystkich.

Wyszła do sklepu po zakupy. Niedługo później kobieta stanęła przed sądem

O niewiarygodnych zdarzeniach, które swój początek mają pod koniec kwietnia tego roku, informuje RMF24. Jak możemy się dowiedzieć, 23 kwietnia, czyli w momencie największych obostrzeń epidemiologicznych, jakie panowały w naszym kraju, u niejakiej Barbary B. z Wólki Grochowskiej, w województwie mazowieckim, potwierdzono zarażenie koronawirusem. Kobieta trafiła na obowiązkową kwarantannę, która trwać miała do momentu, aż test da wynik negatywny. Należy wspomnieć, że chora nie mogła wyjść nawet na spacer z psem.

żona Danuta Martyniuk awanturaDanuta Martyniuk pokazała SMS-y od byłej żony Daniela. Nie ma wątpliwości, awantura na całegoCzytaj dalej

Tymczasem pani Barbara złamała zasady izolacji i udała się po zakupy do supermarketu mieszczącym się w Kobylinie. Najwyraźniej miała nadzieję, że sprawa nigdy nie wyjdzie na jaw. Tymczasem sanepid błyskawicznie dowiedział się o przewinieniu zarażonej. Sprawą zajęła się Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce. W miniony wtorek, jak donosi RMF24, Sąd Okręgowy w Ostrołęce wydał wyrok prawomocny.

- W Sądzie Okręgowym w Ostrołęce zapadł wyrok w sprawie kobiety zarażonej kornawirusem, która wyszła z domu i poszła do pobliskiego sklepu. Sąd skazał Barbarę B. na karę 1 roku pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem jej wykonania na okres próby wynoszący 3 lata oraz grzywnę - poinformowała 22 września Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ślub zdjęcia skandalSkandaliczne zdjęcia z polskiego ślubu. Ciężko uwierzyć, że zrobili podobną rzeczCzytaj dalej

Z doniesień RMF24 wynika, że Barbara B. została oskarżona o "zniesienie niebezpieczeństwa zagrożenia zdrowia i życia 7 osób (pracownicy i klienci sklepu) poprzez spowodowanie zagrożenia epidemiologicznego i szerzenie się choroby zakaźnej COVID-19".

Dzisiaj grzeje:

1. TVP przekazało porażające informacje. Niestety, nie żyje Ryszard Głowacki

2. Trwa dramatyczna walka o życie nastolatki. Porażające wieści z południa kraju, sprawca uciekł

3. Mamy potwierdzenie, Andrzej Duda podpisał. Wielu Polaków czekało z zapartym tchem

- Sąd zaliczył okres tymczasowego aresztowania w liczbie 61 dni, zobowiązał Barbarę B. do informowania sądu o przebiegu próby na piśmie co pół roku i obciążył oskarżoną kosztami i opłatami postępowania w sprawie - przekazała cytowana przez RMF24 prokuratura.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niesamowite wieści, Tomasz Komenda zdobył nową pracę u gwiazdora TVN. Poruszające, czym się zajmie
  2. Premier idzie na wojnę z kibicami? Stanowcze słowa szefa rządu, kazał fanom się zamknąć
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Koszyki w Lidlu mają ukrytą cudowną funkcję. Wielu klientów jej nie zna i wielka szkoda

Mąż zamontował ukrytą kameręMąż zamontował w domu ukrytą kamerę. Na jaw wyszła koszmarna prawda, najbardziej cierpiały dzieciCzytaj dalej

Źródło: RMF24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News