40-latka ujawniła tajemnicę Piotra Staraka. To miała być dla niego wielka chwila

40-latka ujawniła tajemnicę Piotra Staraka. To miała być dla niego wielka chwila Źródło: YouTube - Onet News

Kobieta będąca jedną z bliskich osób Piotra Woźniaka-Staraka postanowiła opowiedzieć o jednej z jego największych tajemnic. Wiadomości na ten temat są wyjątkowo przykre. Producent miał spełnić swoje marzenie.

Kobieta będąca w bliskich relacjach z Piotrem Woźniakiem-Starakiem postanowiła opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych ze współpracą z mężem Agnieszki Szulim. Wspomniała jednocześnie o wielkim marzeniu, o którym od dłuższego czasu mówił mężczyzna. Teraz wiemy już, że jego wielki plan nigdy nie zostanie zrealizowany.

Ostatnio dowiedzieliśmy się o śmierci producenta filmowego, a teraz poznajemy kolejne fakty dotyczące jego życia i twórczości. Swoje zdanie wyraziła również jedna z najbliższych osób Woźniaka-Staraka, jego wieloletnia współpracowniczka i bardzo dobra znajoma, czyli Magdalena Boczarska. Nie mogła milczeć w momencie, gdy jej przyjaciel zginął w wypadku.

Kobieta bliska Woźniakowi-Starakowi mówi o jego marzeniu

- Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie - napisała Magdalena Boczarska na swoim Instagramie.

Po słowach Boczarskiej widać, że kobieta rzeczywiście mogła uważać się za bliską przyjaciółkę producenta. Mieli oni okazję współpracować wielokrotnie, jednak zdecydowanie najbardziej pamiętne były nagrania do filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym Boczarska wcieliła się w postać głównej bohaterki.

Kobieta współpracująca z Woźniakiem-Starakiem wspomina ich znajomość

- Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio - kończy Boczarska.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mylili się ws. miejsca pochówku Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat dyrektora sanepidu
2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magdalena Boczarska dołączyła do szerokiego grona gwiazd, które wyraziły publicznie swój wielki żal po odejściu syna miliarderów. Wiele wskazuje na to, że nie jest to koniec tego typu wpisów. Piotr Woźniak-Starak miał wielu oddanych przyjaciół i mnóstwo znajomych, dla których jego śmierć jest okropnym ciosem.

 

  1.  Kim był biologiczny ojciec Piotra Woźniaka-Staraka? Jerzy Starak zmarł na nowotwór, nie zdążył nacieszyć się ukochanym synem
  2. Anna Kalczyńska widziała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem tuż przed tragedią. Zrobił wtedy coś, co gwiazda TVN zapamięta do końca życia
  3. Z dala od kamer, tylko w ścisłym gronie nastąpi najbardziej wzruszający moment pogrzebu Staraka. Do mediów wyciekły szczegóły
  4. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  5. 21 lat nie wpuszczała nikogo do mieszkania. Gdy sąsiadka weszła podstępem, poznała straszny powód

źródło: Super Express

Następny artykuł