40-latka ujawniła tajemnicę Piotra Staraka. To miała być dla niego wielka chwila

40-latka ujawniła tajemnicę Piotra Staraka. To miała być dla niego wielka chwila Źródło: YouTube - Onet News

Kobieta będąca jedną z bliskich osób Piotra Woźniak-Staraka postanowiła opowiedzieć o jednej z jego największych tajemnic. Wiadomości na ten temat są wyjątkowo przykre. Producent miał spełnić swoje marzenie.

Kobieta będąca w bliskich relacjach z Piotrem Woźniak-Starakiem postanowiła opowiedzieć o swoich wspomnieniach związanych ze współpracą z mężem Agnieszki Szulim. Wspomniała jednocześnie o wielkim marzeniu, o którym od dłuższego czasu mówił mężczyzna. Teraz wiemy już, że jego wielki plan nigdy nie zostanie zrealizowany.

Ostatnio dowiedzieliśmy się o śmierci producenta filmowego, a teraz poznajemy kolejne fakty dotyczące jego życia i twórczości. Swoje zdanie wyraziła również jedna z najbliższych osób Woźniak-Staraka, jego wieloletnia współpracowniczka i bardzo dobra znajoma, czyli Magdalena Boczarska. Nie mogła milczeć po tym, jak jej przyjaciel zginął w wypadku.

Kobieta bliska Woźniak-Starakowi mówi o jego marzeniu

- Piotrze, ciągle tak ciężko w to uwierzyć. I tak trudno się z tym pogodzić... Ta strata boli ogromnie. Bo nic i nikt Ciebie nie zastąpi. Byłeś jedną z najważniejszych i najbliższych osób w moim życiu. I jednym z piękniejszych ludzi, jakich poznałam. Dziękuje Ci za to, że wierzyłeś we mnie jak nikt nigdy dotąd. To zaszczyt, że mogłam Cię poznać. Mieć w Tobie przyjaciela i być częścią Twojej pięknej wizji o prawdziwym kinie - napisała Magdalena Boczarska na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po słowach Boczarskiej widać, że kobieta rzeczywiście mogła uważać się za bliską przyjaciółkę producenta. Mieli oni okazję współpracować wielokrotnie, jednak zdecydowanie najbardziej pamiętne były nagrania do filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", w którym Boczarska wcieliła się w postać głównej bohaterki.

Kobieta współpracująca z Woźniak-Starakiem wspomina ich znajomość

- Nie zrobimy już razem Twojego reżyserskiego debiutu. Choć przecież mieliśmy zaczynać zdjęcia niedługo. Zapewne będziesz miał tam do opowiedzenia ważniejsze historie. Będzie mi Ciebie strasznie brakować i dziękuje za to, że nazywałeś mnie swoją "siostrą". Ogromne wyrazy współczucia dla Rodziców, Rodzeństwa, Agnieszki i dla rodziny Watchout Studio - kończy Boczarska.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka zmarła na scenie w trakcie odgrywania roli. Widzowie myśleli, że to część przedstawienia
2. Zobaczyłeś monetę w drzwiach swojego samochodu? Uważaj, jesteś w niebezpieczeństwie

Magdalena Boczarska dołączyła do szerokiego grona gwiazd, które wyraziły publicznie wielki żal po odejściu syna miliarderów. Wiele wskazuje na to, że nie jest to koniec tego typu wpisów. Piotr Woźniak-Starak miał wielu oddanych przyjaciół i mnóstwo znajomych, dla których jego śmierć jest okropnym ciosem.

 

  1. Nowe 500 plus. Dostać będą mogli ABSOLUTNIE WSZYSCY!
  2. W kinie matka wyciągnęła telefon i zrobiła jedno zdjęcie. Gdy na nie spojrzała, stanęło jej serce
  3. 8-latka konała w męczarniach na oczach młodszej siostry. Niewyobrażalna tragedia
  4. Brutalnie wykorzystał nieprzytomną kobietę. Po wszystkim zostawił przy jej łóżku przedmiot, który miała zobaczyć od razu po przebudzeniu
  5. Orzekli śmierć 13-latka, mama zgodziła się na pobranie organów. Jak mieli wyciągnąć mu narządy, stało się niemożliwe

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News