Myślała, że nikt nigdy nie dowie się co w pośpiechu zakopała na plaży pełnej ludzi. Teraz szuka jej policja

Myślała, że nikt nigdy nie dowie się co w pośpiechu zakopała na plaży pełnej ludzi. Teraz szuka jej policja Źródło: unsplash.com/Salvador Martin Yeste

Kobieta wypoczywała na plaży z innymi turystami i nie zwracała na siebie niczyjej uwagi. Do czasu - wkrótce zaczęła zakopywać coś w piasku. Liczyła, że nikt się nie zorientuje, co ukrywa, jednak bardzo się pomyliła.

Kobieta może mieć poważne problemy. Policja dowiedziała się, co turystka ukryła na samym środku plaży. Nie mogą pozwolić na takie zachowanie - będą jej szukać. Musi odpowiedzieć za swoje skandaliczne zachowanie. jej przykład powinien być przestrogą dla wszystkich, którzy wpadną na podobny pomysł sądząc, że są bezkarni.

Kobieta wpadła na skandaliczny pomysł

Plaża Boracay na Filipinach jest jedną z najbardziej malowniczych, jakie można odwiedzić. Turyści z całego świata uwielbiają przechadzać się po zniewalającej okolicy, nie każdy jednak potrafi uszanować piękno przyrody. Podejrzane zachowanie jednej z kobiet od razu zwróciło uwagę innych turystów. Nie umknęło ich uwadze, że ta najpierw przebrała dziecko, a potem zaczęła grzebać w piasku. 

Okazało się, że mama próbuje ukryć w piasku brudną pieluchę. Jeden z oburzonych obserwatorów nagrał całe zajście i postanowił umieścić je na swoim Facebooku. Filmik szybko zyskał gigantyczną popularność, a wzburzenie w sieci zwróciło uwagę władz. Policjanci postanowili odnaleźć kobietę. Jak na razie udało się ustalić, ze prawdopodobnie pochodzi z Chin, dlatego do poszukiwań dołączyła chińska ambasada.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zachowanie kobiety zwróciło uwagę na ważny problem

Haniebny uczynek Chinki jest jeszcze bardziej oburzający, gdy wie się, że plaża Boracay niedawno była zamknięta ze względu na poważne zanieczyszczenie. To ogromny cios dla wszystkich, którzy poświęcili czas i pieniądze, aby doprowadzić ją stanu użyteczności. Ponadto zadecydowano, że zostanie zwiększona liczba patroli nad morzem, aby dokładnie wiedzieć, co robią poszczególne osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. Emerytura jeszcze szybciej. Jest wniosek o obniżenie wieku emerytalnego

Problem śmieci na plażach dotyczy także Polski. Wiele mówi się o tym, że rodacy znoszą nad morze ogromne ilości odpadów, nie raz trudno jest nadążyć z ich usuwaniem. Ważne jest, aby każdy, kto zmierza na plażę ograniczył ilość rzeczy w opakowaniach, które będą do wyrzucenia. Lepiej zrezygnować ze wszystkiego, co jest zapakowane w plastik, a swoje śmieci najlepiej zabierać ze sobą.

https://www.facebook.com/dboracay/videos/435359750522228/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Najbardziej przerażający horror wszech czasów. Widzowie po obejrzeniu go chodzą spać przy zaplanowym świetle
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Facebook

Następny artykuł