Brzuch kobiety nie mógł przestać rosnąć. Gdy poszła do lekarza, USG ujawniło niewiarygodną prawdę, nie mogła powstrzymać łez

Brzuch kobiety nie mógł przestać rosnąć. Gdy poszła do lekarza, USG ujawniło niewiarygodną prawdę, nie mogła powstrzymać łez Źródło: Pixabay lisa runnels

Kobieta, idąc do lekarza na rutynowe i zaplanowane wcześniej USG, nie spodziewała się, z jakimi wiadomościami opuści gabinet lekarza. Nikt się tego nie spodziewał, a prawdopodobieństwo określone przez medyków jest wręcz kosmicznie wysokie.

Kobieta może mówić o niesamowitym szczęściu. Dosłownie niesamowitym, ponieważ to, co się wydarzyło jest praktycznie niemożliwe do wystąpienia w przyrodzie.

Kobieta oraz jej partner nie mogli uwierzyć własnym uszom

Kobieta wcześniej została już matką, więc wizyta w gabinecie na rutynowe USG była jej już dobrze znana. W sumie każda mama dobrze zna ten konieczny proces i nie jest to nic dziwnego. Jednak chyba nikt na świecie nie byłby przygotowany na wieści, jakie otrzymali Taylor Becher i Lance Thompson. Para ma już 2-letniego synka Lindena, który był z nimi obecny podczas przeprowadzanego badania. Wiadomości na początku wywołały niemałe zaskoczenie, a w końcowym etapie pojawiły się zarówno łzy jak i śmiech. Cóż bowiem począć, kiedy lekarz ogłasza takie nowiny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Będzie was więcej

Okazało się, że Taylor nie spodziewa się tylko jednego dziecka. Kobieta oraz jej partner otrzymali informację, iż lekarz nie słyszy tylko jednego serduszka. Kiedy powiedział, że drugie również bije mocno, para ucieszyła się. Jednak to nie koniec wieści, podczas badania wykryto aż cztery bijące serca. Para, chociaż szczęśliwa, nie ukrywała, że nie jest im zbytnio do śmiechu. Nie spodziewali się takiego przebiegu ciąży, ich 2-letni syn wpadł w płacz, a sama Taylor przyznała, że nie wiedziała jak ma się z tym czuć. Trzeba było przeorganizować cały dom nie pod jednego nowego członka, ale pod cztery małe dziewczynki. To całkiem duże przedsięwzięcie.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażenie potwierdzono u 12-latki. Dziewczynka jest w stanie krytycznym

2. Ojciec miał przygotować z córką śniadanie. Gdy żona weszła do kuchni zaniemówiła i wszystko nagrała

Kobieta urodziła przez cesarskie cięcie

Taylor bardzo dobrze przechodziła ciążę, choć rozmiary jej brzucha spowodowały, że prawie nie mogła się poruszać. Kobieta urodziła dziewczynki w 31. tygodniu ciąży poprzez cesarskie cięcie. Ku zdumieniu lekarzy okazało się, że czworaczki to cztery identyczne dziewczynki, dzieci są bliźniakami jednojajowymi. Według szacunków medyków prawdopodobieństwo takiej ciąży wynosi 1 do 15 mln, a więc jest naprawdę bardzo, bardzo małe. Przed młodymi rodzicami stoi teraz nie lada wyzwanie, jednak najważniejsze, że zarówno mama jak i dzieci czują się dobrze i są zdrowe.

Źródło: Parenting

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Można ponownie zarazić się koronawirusem? Lekarze nie mają wątpliwości
  2. Wiemy, dokąd trafi milion euro od Lewandowskich. Para zamknęła usta krytykom
  3. Przyłapali Kaczyńską na gorącym uczynku. Ręce opadają na widok, co wyrabia w trakcie kwarantanny
  4. Krzysztof Krawczyk pogrążył się w smutku. Informacja o śmierci była zupełnie niespodziewana
  5. Pokazała, jak wygląda test na koronawirusa. Warto zwrócić uwagę na jedną rzecz
  6. Asia pracująca w Biedronce nie zamierza dłużej milczeć. Treść jej ponurego listu trafiła do sieci

Źródło: Parenting 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News