Skorzystała z popularnego w internecie przepisu kulinarnego. Skutki były opłakane, 22-latka bije na alarm

Skorzystała z popularnego w internecie przepisu kulinarnego. Skutki były opłakane, 22-latka bije na alarm

Kobieta postanowiła przygotować sobie szybkie śniadanie. Zdecydowała się skorzystać z popularnego przepisu krążącego w internecie. Skończyło się to dla niej koszmarnymi konsekwencjami.

Kobieta już nigdy nie skorzysta z porad "internetowych kucharzy". Sądziła, że to całkowicie bezpiecznie, inni twierdzili, że już nie raz przygotowywali posiłek w ten sposób. Dziś gorzko żałuje swojej lekkomyślności.

Kobieta wykorzystała kuchenkę mikrofalową

22-letnia Bethany Rosser nie chciała tracić rano czasu na robienie śniadania, dlatego postanowiła nieco skrócić całą procedurę. Zamarzyła sobie jajka na twardo, na które musiałaby czekać dobre 10 minut. Postanowiła więc wykorzystać kuchenkę mikrofalową. Przeczytała w internecie, że już w 2 minuty może cieszyć się gotowymi jajkami. Skorzystała z porady pewnego użytkownika, który napisał, że aby nie pękały należy włożyć je do miseczki z osoloną wodą.

Wszystko było dobrze, jednak do czasu. Bethany cieszyła się, że przygotowanie jajek tak sprawnie jej poszło. Wyciągnęła miseczkę z mikrofali, a kiedy do niej zajrzała, cała zawartość wybuchła jej w twarz. Przepis był jednym wielkim oszustwem. W całym domu rozległ się przeraźliwy krzyk dziewczyny - przeraźliwie gorąca zawartość miseczki znalazła się na jej twarzy i co gorsza w oku.

22-latka straciła wzrok. Nie sądziła, że konsekwencje będą aż tak poważne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najgorsze było to, że 22-latka była sama w domu. Zadzwoniła szybko na numer alarmowy i zaczęła schładzać twarz lodowatą wodą. Mimo to nadal czuła, jakby dosłownie się paliła. Schładzanie jednak nie pomagało - skóra na twarzy 22-latki zaczęła już się łuszczyć i odpadać. W szpitalu udzielono jej pierwszej pomocy, ale nie mogła otwierać oka przez dłuższy czas. Kiedy jej się to udało, nic nie widziała. Lekarze stwierdzili utratę wzroku, jednak nie potrafią jeszcze określić, czy jest ona trwała.

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski przekazał smutną wiadomość. Wiernie trwała u jego boku, ale jednak odeszła, fani we łzach
2. Pamiętacie piękną Mariolkę z „Czterdziestolatka”? Wiemy, jak potoczyły się jej losy po serialu

- To było tak przerażające przeżycie, że nigdy tego nie zapomnę. Czułam, jak moja skóra się odrywa. Nigdy w życiu nie byłam tak przerażona - trzęsłam się i płakałam. Wypadek był bez wątpienia najgorszym dniem w moim życiu. Do tego dowiedziałam się, że nie tylko ja z mojego otoczenia w podobny sposób chciałam ugotować jajka. Jednak tylko mnie spotkało coś takiego. Jestem zła na siebie i na to, co przeczytałam w internecie. Błagam, nie powtarzajcie mojego błędu - apeluje dziewczyna.

uploaded

Najlepsze newsy dnia:

  1. Komórki macierzyste znajdują szerokie zastosowanie w medycynie. Niestety ich potencjał nadal nie jest w pełni wykorzystywany
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Agnieszka Woźniak-Starak wydała nieoczekiwane oświadczenie. Nikt się nie spodziewał
  4. Chłopczyk zaprosił kobietę do tańca. Gdy zaczął, wszystkim opadły szczęki do samej podłogi
  5. 2-letnia córeczka zabiła swoją mamę. Kobieta umierała na jej oczach
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News