Na zdjęciu ukryta jest naga kobieta. Ale zobaczyć ją może tylko 3% ludzi, należysz do nich?

Na zdjęciu ukryta jest naga kobieta. Ale zobaczyć ją może tylko 3% ludzi, należysz do nich? Źródło: .

Kobieta znajduje się na fotografii, ale dostrzec ją może tylko 3% społeczeństwa. Trzeba być wyjątkowo spostrzegawczym, by zobaczyć jej nagie ciało. Sprawdź, czy należysz do tych najbystrzejszych.

Kobieta na zdjęciu jest zupełnie naga, jednak zdecydowanie nie rzuca się w oczy. Żeby zobaczyć ją na tej wyjątkowej fotografii, trzeba być bardzo skupionym i spostrzegawczym. Dostrzec potrafi ją tylko nieliczny procent społeczeństwa, inni są przekonani, że nikogo tam nie ma. 

Kobieta jest naga, ale wcale nie rzuca się w oczy

Autorem wyjątkowego zdjęcia jest Jörg Düsterwald, niemiecki artysta zajmujący się body paintingiem, czyli malowaniem obrazów na ludzkim ciele. Jest mistrzem tej techniki, uprawią ten rodzaj sztuki od 25 lat, a w swoich dziełach osiąga perfekcję. Stworzył szereg fotografii, na których umieszcza swoje "żywe obrazy", wtapiając je w tło na tyle dobrze, że naprawdę ciężko je dostrzec. Tylko nieliczny procent społeczeństwa jest w stanie od razu zauważyć, w którym miejscu znajdują się pomalowane kobiety.

Na zdjęciu widać jesienny krajobraz. Widzimy metalową bramę i grube, kamienne ogrodzenie, przed którym rośnie stare drzewo. Na ziemi pełno jest opadłych liści w pomarańczowo-żółtym odcieniu. Gdzieś wśród wszystkich elementów ukryta jest pomalowana przez Düsterwalda kobieta.

Kobieta znajduje się na zdjęciu, choć wielu osobom wydaję się to niemożliwe

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli udało Ci się dostrzec kobietę na fotografii, należysz do nielicznego grona w społeczeństwie, które  i wyróżniasz się wyjątkową spostrzegawczością. Wiele osób, które nie potrafią odnaleźć na zdjęciu "obrazu" artysty, twierdzi, że go tam po prostu nie ma. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać
2. Zdjęcie odbiera mowę. Tak wygląda grób Leona Niemczyka tuż przed 13 rocznicą śmierci

Jeśli jednak wystarczająco dokładnie poszukamy, znajdziemy kobietę siedzącą tuż pod drzewem. Opiera się plecami o pień, a jej twarz zwrócona jest w stronę bramy. Nogi, które imitują opadłe liście, trzyma wyprostowane przez sobą. Artysta prowadzi również konto na Instagramie oraz stronę internetową, gdzie można zobaczyć więcej jego niesamowitych zdjęć. Regularnie prezentuje tam również inne swoje prace.

Najlepsze newsy dnia:

  1. TVN przekazuje właśnie widzom naglące wiadomości IMGW o zagrożeniu pogodowym w połowie Polski. Nie jest dobrze
  2. Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo
  3. Seria dramatycznych nocnych akcji ratunkowych w polskich miejscowościach. Informacje są tragiczne
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News