30 lat temu Aneta Kręglicka została najpiękniejszą kobietą na świecie. Niewiarygodne, jak wygląda dzisiaj (ZDJĘCIA)

30 lat temu Aneta Kręglicka została najpiękniejszą kobietą na świecie. Niewiarygodne, jak wygląda dzisiaj (ZDJĘCIA) Źródło: Instagram/Aneta Kręglicka

Kobieta, która stała się inspiracją dla wszystkich Polek - Aneta Kręglicka, dokładnie 30 lat temu została wybrana na Miss Świata. Jak zmieniła się na przestrzeni tych lat? Jej zdjęcia są zadziwiające.

Kobieta, która zdobyła 30 lat temu tytułu Miss Świata, onieśmielała swoją urodą. Aneta Kręglicka była piękna blondynka z nienaganną sylwetką i oczami, które hipnotyzowały. Sprawiło to, że twarz Polki znalazła się na billboardach na całym świecie. Miało to miejsce wiele lat temu, jednak jej zdjęcia nadal są po prostu niewiarygodne. 

Najpiękniejsza kobieta na świecie

 

Dokładnie dzisiaj minęło 30 lat, od kiedy Aneta Kręglicka otrzymała tytuł najpiękniejszej kobiety świata. 22 listopada 1989 jako jedynej Polce udało się jej osiągnąć taki sukces. Zwycięską koronę odebrała w Honkongu, a jej życie zmieniło się wtedy nie do poznania. Jak sama wyznała, nigdy nie myślała, o tym, aby wziąć udział w konkursie piękności. To bliscy zachęcili ją do zgłoszenia swojej kandydatury.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mój tato zaczął ze mną rozmawiać na ten temat. Powiedział: „słuchaj córeczko, jesteś mądrą, rozsądną dziewczyną. To może być przygoda twojego życia. Spróbuj! Jeśli nie będzie ci coś odpowiadało, to po prostu z tego zrezygnujesz. Wydaje mi się, że powinnaś wziąć w tym udział”. Dopiero jego słowa uruchomiły u mnie myślenie, że a może - przyznała Aneta Kręglicka. 

Wyjątkowa kobieta wspomina szczęśliwe chwile 

By móc wystartować w konkursie piękności Miss Świata, Aneta Kręglicka musiała przejść szereg innych konkursów. Przede wszystkim musiała się dostać do Miss Polonia, na szczęście udało jej się wygrać Miss Wybrzeża 

- Wyglądałam paskudnie na wyborze Miss Polonia. Przemalowano mnie, przerysowano zupełnie. Gdyby nie obrady jury, przegrałabym ten konkurs z kretesem. Obroniło mnie spotkanie z jurorami dwa dni wcześniej - wspomina najważniejsze chwile, które dały szanse na zdobycie tytułu Miss Świata.

Aneta Kręglicka w związku z rocznicą wyboru, opublikowała na Instagramie zdjęcia z pamiętnych chwil, kiedy otrzymała koronę. Widać tam również jej obecne fotografie i trzeba przyznać, że nadal jest niesamowicie piękną kobietą. Patrząc na to, jak wygląda teraz, nie można się dziwić, że została okrzyknięta mianem najpiękniejszej kobiety na świecie. 

Dzisiaj grzeje: 1. W gabinecie ginekologa umieszczono ukrytą kamerę. Ofiar mogą być setki, internauci szukają sprawcy

2. Polacy odcięci od pieniędzy. Wielka awaria, dotyczy całego kraju

- Minął jakiś czas.... sentymentalne wspomnienia. Dzisiaj oceniam to wyłącznie pozytywnie. Przygoda życia, która sprawiła, że poznałam siebie, swoje możliwości i ukryte jeszcze wtedy predyspozycje. Dała mi odwagę pójść dalej i zajść tu, gdzie jestem. A jestem tu, gdzie chcę być - podpisała zdjęcie.

fot. Instagram/Aneta Kręglicka

Najlepsze newsy dnia:

  1. Los 13. emerytury jest już przesądzony. Nie tego spodziewały się miliony emerytów
  2. Rydzyk będzie musiał przejść na emeryturę? Zbliża się koniec, duchowny jest w potrzasku
  3. 12-latka chciała pokazać nieżyjącej mamie swoje świadectwo szkolne. Na cmentarzu wydarzyły się rzeczy, które kruszą najtwardsze serca
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. TRAGICZNE wieści dla kierowców. Fiskus zabierze wielką część wypłaty z polisy

źródło: fakt

Następny artykuł