Kobieta przechodziła koszmar
Pixabay amayaeguizabal
Irmina Jach - 22 Września 2020

Bożena przez lata przechodziła koszmar. Gdy w końcu odeszła od męża, zemścił się w paskudny sposób, skandal

Kobieta, która po latach katorgi zdecydowała się na odejście od męża, nie spodziewała się, że czeka ją kolejny horror. Były partner zrobił coś, czego się nie spodziewała. Jego zemsta była naprawdę paskudna, odbiła się na reputacji niewinnej żony. Mąż zrobił wszystko, by zniszczyć jej zarówno życie osobiste, jak i zawodowe.

Kobieta, która zdecydowała się na opuszczenie męża po trzynastu latach małżeństwa nie podejrzewała, że koszmar, który przeżywała w trakcie związku, nabierze na sile po rozstaniu. Jej partner robi wszystko, by jak najbardziej uprzykrzyć jej życie. Niewiarygodne, co zrobił.

Stanisława CelińskaSmutne wiadomości o Stanisławie Celińskiej. Przyjaciółka niestety potwierdziłaCzytaj dalej

Kobieta, która rozstała się z mężem, przeżywa horror

Kobieta wniosła pozew o rozwód po wielu latach katorgi. Mąż przez długi czas znęcał się nad nią psychicznie, sypiał z innymi paniami i nierzadko stosował przemoc fizyczną. Gdy po raz pierwszy ją uderzył, zdecydowała, że nie może dłużej kontynuować tej relacji. Nie chciała być dłużej bita i maltretowana.

- Mąż zdradzał mnie na lewo i prawo. Dowiedziałam się dopiero po fakcie. Miał dużo spraw karnych, został uznany za winnego spowodowania mojego uszczerbku na zdrowiu - zwierzyła się pokrzywdzona kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nastolatek rzucił się w ogień13-latek natychmiast rzucił się w żywioł, próbował ratować babcię i psa. To jednak nie koniec rodzinnej tragediiCzytaj dalej

Niestety, jej koszmar nie zakończył się po rozstaniu. Zaczęła dostawać wiadomości tekstowe, których treść wskazywała na to, że były partner śledzi ją i kontroluje każdy jej ruch. Często pojawiał się także w sklepie, w którym robiła zakupy i wyzywał ją przy klientach. Mężczyzna wysyłał także obraźliwe pisma do pracodawcy kobiety. Regularne powiadamianie o sprawie policji nie przyniosło żadnego efektu. Okazało się, że jego kolejny krok będzie zdecydowanie gorszy.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu roi się od służb, trwa niebezpieczna walka z czasem. Tragiczne wydarzenia na zachodzie Polski

2. W sieci pojawiły się porażające zdjęcia z polskiego szpitala. Media ujawniły całą prawdę

3. Wielkie gratulacje dla małżonki Roberta Janowskiego. Ukochany gwiazdor podzielił się radosną nowiną

Były partner umieścił intymne zdjęcia żony, które wykonał w trakcie trwania związku, na portalu randkowym. Dołączył do nich numer telefonu, przez co kobieta regularnie odbiera anonimowe telefony z niewybrednymi propozycjami. Smartfon dzwoni tak często, że zdradzona żona musi wyłączać go na noc, żeby spokojnie się wyspać. Gdy powiadomiła o sprawie funkcjonariuszy organów ścigania, wydawało się, że sprawa w końcu znajdzie sprawiedliwe rozwiązanie. Niestety, prokuraturze wystarczyło zaprzeczenie mężczyzny, by umorzyć postępowanie karne. Horror kobiety nadal trwa i nic nie wskazuje na rychłe zakończenie. To niejedyna historia tego typu, o której pisaliśmy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Syn Zenka Martyniuka nagle wpadł we wściekłość. Zaczął krzyczeć, wulgarnie obrażał b. żonę
  2. Rywale lekceważą Legię Warszawa? Śmiałe zapowiedzi trenera drużyny z Kosowa
  3. 500 plus już nie na każde dziecko? Na jaw wyszły porażające dane, wielu Polaków może ucierpieć
  4. Skandal. Emerytka wyciągnęła przeterminowane jedzenie z kontenera. Grozi jej 10 lat więzienia
  5. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję. Chwilę później zmarła najbliższa mu osoba, bardzo przykre
  6. Oburzające, uczeń dostał w szkolnej stołówce okropny posiłek. Interweniował dyrektor, nie do pomyślenia

Rodzice - poród14 godzin po porodzie rodzice usłyszeli cichy dźwięk. Chwilę później zalali się łzamiCzytaj dalej

Źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News