Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn

Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn Źródło: youtube/Onet News

Kobieta, która towarzyszyła Piotrowi Woźniakowi-Starakowi na łódce w trakcie wypadku to 27-letnia Ewa O. Do mediów docierały różne informacje na jej temat, teraz świadkowie relacjonują co się dalej z nią dzieje.

Kobieta towarzysząca 39-latkowi na motorówce to jedyny żyjący świadek tragicznego wypadku. Przez pewien czas jej tożsamość stanowiła zagadkę, ale kilka kwestii zostało już wyjaśnionych. Ostatnio mieszkańcy widzieli ją w otoczeniu barczystych mężczyzn.

27-letnia kobieta jako jedyna uratowała się po tragicznym wypadku

27-letnia Ewa O. jest pochodzącą z Łodzi kelnerką w restauracjach na mazurach, a także instruktorką żeglarstwa. Ponadto prowadziła blogi podróżnicze, które jednak razem ze wszystkimi kontami w mediach społecznościowych - zniknęły niedługo po wypadku. Gdy wypadła z łodzi z Piotrem Starakiem-Woźniakiem, jako jedynej udało jej się dopłynąć do brzegu.

Kobieta została zatrzymana przez policję i przesłuchana w charakterze świadka. Następnie funkcjonariusze przetransportowali ją do niedużej miejscowości znajdującej się niedaleko Giżycka. Taki transport nie mógł umknąć uwadze mieszkańców, którzy widząc, co się dzieje, poinformowali media o Ewie O.

Kobieta towarzysząca Piotrowi Starakowi na motorówce znajduje się pod obstawą "byczków"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta zajęła jeden z domków, który wynajmowany jest przez jej restaurację. Wiadomo, że Ewa O. raczej nie wróci do pracy, ze względu na to, że znaleziono już kogoś na jej miejsce. Jednak ze względu na okoliczności, zezwolono jej na tymczasowy pobyt w domu zajmowanym przez przedsiębiorstwo. Dla mieszkańców jest to dosyć niecodzienny widok, ze względu na obstawę budynku.

Dzisiaj grzeje: 1. Była dziewczyna Woźniaka-Staraka zabrała głos. Szczere do bólu słowa
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Okazuje się, że nieduży domek pilnowany jest przez ochroniarzy, których mieszkańcy w rozmowie z "Faktem" nazwali "byczkami". Istnieje duże prawdopodobieństwo, że 27-letnią Ewę O. czekają jeszcze kolejne przesłuchania. Po znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka prokuratura będzie kontynuować śledztwo w sprawie śmierci dziedzica fortuny właściciela Polpharmy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcu wsi Fuleda w szczerych słowach o Piotrze Woźniaku-Staraku. Zdradzili dokładnie, jaki był, gdy myślał, że nikt nie patrzy
  2. Kochanek chciał ją zostawić, więc skłamała, że jest w ciąży. Potem porwała swojego wnuka i udawała, że to jej dziecko
  3. Alicja Bachleda-Curuś pożegnała Piotra Staraka. Łzy same cisną się do oczu
  4. Robert Janowski przekazał ważną wiadomość dla wszystkich starszych Polaków. Jutro będzie się działo
  5. Kiedyś wszyscy je uwielbiali, a potem o nich zapomnieli. Wraca stary trend na paznokcie hybrydowe, kobiety będą wniebowzięte!

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News