Młodziutka studentka medycyny zwyzywała Bogu ducha winną Ukrainkę. Obrzydliwe, dlaczego to zrobiła, słowa rodem z rynsztoka

Młodziutka studentka medycyny zwyzywała Bogu ducha winną Ukrainkę. Obrzydliwe, dlaczego to zrobiła, słowa rodem z rynsztoka Źródło: Facebook

Kobieta mocno zaszła za skórę pewnej młodej studentce medycyny. Dziewczyna nie przebierała w słowach, a internauci wręcz zatykali uszy, kiedy słyszeli jej słownictwo. W obrzydliwy sposób wyżyła się na niewinnej kobiecie, a na koniec zaczęła mówić o hierarchii nazywając ją zwierzęciem.

Kobieta pochodząca z Ukrainy, podróżująca pociągiem z młodą dziewczyną, stała się źródłem jej frustracji. Studentka w okropny sposób wypowiedziała się o niej publicznie. Teraz tego gorzko żałuje.

Kobieta jadąca pociągiem stała się obiektem ataku oburzonej studentki

Na Facebooku ukazało się nagranie, które wzburzyło wiele osób. Młoda studentka medycyny wypowiada się w obrzydliwych słowach o kobiecie, którą spotkała w pociągu. Mimo wykupionych miejsc dziewczyna nie miała gdzie usiąść. Nie usprawiedliwia jej to jednak do obrażania innych kobiet w taki sposób - jej słowa to czysta łacina rodem z rynsztoka. Zniżyła również współpasażerkę do poziomu zwierzęcia.

- Wczoraj ukraińska ku**a, tak zwana je**na sprzątaczka, zajęła mi miejsce w pociągu i w ogóle za**bała cały ku**a przedział, tak że nikt nie mógł usiąść, a kupiła tylko jedno miejsce. Ja zapłaciłam za 2 miejsca, żeby mieć miejsce na nogi, bo mnie stać i jak nie stać tych ukraińskich ku**w na takie życie to niech nie jeżdżą. Nie dość, że baba była gruba jak sku***syn, to jeszcze miała wielką walizę i "nie panimaju nic" i tylko mówiła do mnie "pani" - tak brzmi pierwsza część monologu "grzecznej" studentki. Potem było tylko gorzej.

Studentka szybko odczuła konsekwencje po opublikowaniu wypowiedzi. Ma ogromne kłopoty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Powinnam iść do konduktora, ale nie poszłam, bo jestem dobra dla zwierząt, ale nie dla takich. Następnym razem nie będę i je**ć te ukraińskie ście**a, bo nienawidzę ich i niszczą mi życie. Niszczą mi całe 3 godziny podróży. Ja każdy swój wolny czas powinnam w coś inwestować, bo nie mam dużo wolnego czasu, bo muszę się dużo uczyć i jestem na lekarstwie, a tamta baba jest sprzątaczką. Hierarchia powinna być zachowana, to jest oczywiste - zakończyła swój wywód studentka.

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Ślad po niej zaginął po wybuchu wielkiej afery. Są doniesienia o Jolancie Pieńkowskiej

Rada studentów Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie postanowiła zainterweniować i złożyła pismo do rektora z prośbą o dyscyplinarne wydalenie dziewczyny ze studiów. Olsztyński oddział Związku Ukraińców zgłosił nawet tę sprawę na policję.

Studentka mocno przestraszyła się konsekwencji i opublikowała drugie naganie, w którym przeprosiła i wytłumaczyła, że to był żart, który rozumiało tylko wąskie grono osób. Powiedziała też, że nie jest ksenofobką i jej słowa nie odzwierciedlają jej poglądów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mieszkańcy polskiej miejscowości stracili z kont wszystkie pieniądze. Pilne ostrzeżenie policji w TVN
  2. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor "Rancza" cierpiał niewyobrażalnie
  3. Tata Małgorzaty Kożuchowskiej podjął decyzję życia. Chodzi o pracę u Tadeusza Rydzyka
  4. Policja poszukuje bohatera. Mrożące krew w żyłach nagranie
  5. Najbiedniejsi dostaną po 1600 ZŁOTYCH! Projekt ustawy już jest gotowy

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News