Służby kazały zdjąć kobiecie ubranie. Zobaczyli co ma pod spodem i natychmiast ją aresztowali, grozi jej dożywocie

Służby kazały zdjąć kobiecie ubranie. Zobaczyli co ma pod spodem i natychmiast ją aresztowali, grozi jej dożywocie Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Kobieta może spędzić resztę życia w więzieniu po tym, co chciała zrobić. Kiedy odpowiednie służby kazały jej pokazać, co ma pod ubraniem, wszystko stało się jasne.

Kobieta musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami swojego czynu. Ikra Hussain oraz jej mąż Mohammed Tahir Ayaz chcieli przemycić narkotyki. Para została przyłapana na próbie przemytu i aresztowana w Pakistanie. Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci. 

Kobieta przemycała narkotyki pod ubraniem 

Para została aresztowana podczas próby wejścia na pokład do samolotu Emirates Airlines w miniony czwartek. Jak się okazało, kobieta sprytnie ukryła narkotyki pod swoimi ubraniami. Ilość nielegalnej substancji zaskoczyła wszystkich. Łączna wartość przemycanych narkotyków opiewa na kwotę 2 milionów funtów. 

Ikra Hussain ukryła pod ubraniami w swoim bagażu aż 25 kilogramów czystej heroiny. Wszystko zostało dokładnie popakowane i porozdzielane na partie. Służby, które aresztowały małżeństwo nie mogły uwierzyć jak dokładnie i skrupulatnie była przygotowana każda partia heroiny. Para przyznała się do zarzucanych im czynów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas przesłuchania Ikra Hussain i Mohammed Tahir Ayaz przyznali, że chcieli wylecieć z lotniska Sialkot w Pakistanie, aby dostać się do Dubaju, a następnie do Wielkiej Brytanii, gdzie miały docelowo dotrzeć narkotyki. Obecnie prowadzone jest szczegółowe dochodzenie w tej sprawie. Para została również przekazana służbom walczącym z przemytem narkotykowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana gwiazda przez lata ukrywała straszliwą chorobę. Ślady na ciele zasłaniała makijażem, teraz choroba zaatakowała jej twarz [ZDJĘCIA]
2. Nie żyje bohaterka najsłynniejszego ślubu w Polsce

Parze grozi dożywocie a nawet kara śmierci. Od 2014 roku, Pakistan wznowił wykonywanie kar śmierci. Co roku dochodzi do nawet kilkuset egzekucji. Według władz Pakistanu, kara śmierci jest skuteczną odpowiedzią na przestępczość i terroryzm. Szczególnie napiętnowane są przestępstwa związane właśnie z przemytem narkotyków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Mandat na grzybobraniu. Straż leśna zażąda 500 złotych
  3. Niemowlę zmarło po wypiciu mleka matki. Policja uznała to za nieumyślne spowodowanie śmierci
  4. Żona Pawła Domagały to piękna córka Andrzeja Grabowskiego. Artysta źle znosi rozłąkę
  5. Takiego zachowania przy stole Elżbieta II nie wybacza. Królowa zrugała supergwiazdę
  6. Pilne informacje TVN. Po 25 latach rozwiązano zagadkę jednego z najbardziej tajemniczych zaginięć w historii Polski

źródło: Dailymail

Następny artykuł