Na obrazku jest ukryta kobieta, umiesz ją znaleźć? Jeśli uda Ci się w mniej niż minutę, jesteś bystrzejszy od 98% społeczeństwa

Na obrazku jest ukryta kobieta, umiesz ją znaleźć? Jeśli uda Ci się w mniej niż minutę, jesteś bystrzejszy od 98% społeczeństwa Źródło: .

Na tym obrazku została sfotografowana kobieta, jednak nie znajduje się ona w oczywistym miejscu. Wiele osób nie jest w stanie jej znaleźć na fotografii, trzeba naprawdę porządnie wytężyć do tego wzrok.

Kobieta ukryta na poniższym obrazku została wcześniej pomalowana. Dzięki farbom nałożonym na nagie ciało modelki udało się uzyskać efekt wtopienia się w otoczenie. Jest on na tyle efektowny, że sporo osób za pierwszym razem nawet nie wiedziało, że ktoś jest na fotografii ukryty.

Kobieta została dobrze ukryta na tym zdjęciu. Mało kto potrafi ją znaleźć

Artysta Jörg Düsterwald jest prawdziwym mistrzem w swoim fachu. To właśnie on potrafi tak ucharakteryzować swoje modelki, że niewiele osób jest w stanie znaleźć je na zdjęciach. W 2008 roku wygrał prestiżową nagrodę Mistrza Niemiec w Bodypaintingu. Trzeba przyznać, że jego prace naprawdę wymagają wysilenia wzroku.

Dostrzeżenie ukrytych kobiet, dla wielu osób może być niemożliwe, albo zajmie sporo czasu. Niewiele ludzie jest w stanie dać sobie radę z tym zadaniem w krócej niż minutę. Jeśli mimo wszystko wciąż nie znalazłeś ukrytej osoby na zdjęciu, przygotowaliśmy kilka podpowiedzi, które powinny wszystko znacznie ułatwić.

Kilka podpowiedzi jak znaleźć kobietę ukrytą na zdjęciu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po pierwsze, nie powinniśmy jej szukać w trawie. Nie leży również na ścieżce ani nie znajduje się w morzu, ani na horyzoncie. Nie musimy też wcale doszukiwać się jej na powiększeniu, bo jest ona widoczna nawet przy standardowym rozmiarze obrazka. Szukajmy w najbliższym otoczeniu, wręcz na pierwszym planie. Z tymi podpowiedziami nie powinno nam to sprawić trudności, ale jeśli wciąż mamy z tym problem, to poniżej znajduje się rozwiązanie zagadki. Wielu internautów nie dało sobie z tym rady.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI
2. Doniesienia są tragiczne. Czesław Szczęsny nie żyje

- Namęczyłem się koszmarnie, ale udało się w końcu znaleźć. Gość, co je pomalował - mistrz - pisał jeden z internautów.

- Bez podpowiedzi bym w życiu nie znalazła - komentowała inna użytkowniczka. 

uploaded

fot. Dewaldo DE/Jörg Düsterwald

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Święta z "niespodzianką". 6,5 mln Polaków będzie miało przykry problem
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: JoeMonster

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News